Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Megbüntettek ma a Volán...

Megbüntettek ma a Volán buszon, azért mert nem volt kitöltve a bérletem, amúgy minden érvényes volt és nálam is volt. (8k) Jogos, mert a bérleten nincsen ez feltüntetve hogy csak kitöltve érvényes?

Figyelt kérdés

2012. dec. 19. 21:47
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Az utazási feltételekben általában fel van tüntetve, hogy a bérlet csak abban az esetben érvényes, ha fel van tüntetve rajta az igazolvány száma. Kivéve, ha arcképes igazolvány nélküli - tehát szabadon átruházható - bérletet vásároltál.


Tehát elvileg jogos a büntetés. Más kérdés, hogy nálunk az ellenőrök adnak egy tollat, hogy írd rá előttük.


Melyik Volánnál történt ez?

2012. dec. 19. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Rá is szoktam írni, de ez a decemberem brutális suli, és rengeteg meló és hát elfelejtettem.

Vértes Volán, amúgy meg hórusz-global kft. végzi. Két fiatal csajszi volt... Csöppet nem voltak elnézőek... Mert volt rá 12 napom hogy kitöltsem, és miért nem tettem meg. Azért kicsit sokallom, ilyen miatt.

2012. dec. 19. 22:38
 3/4 anonim ***** válasza:
Sok-sok, de ha belegondolsz, csak így lehet azt kiszűrni, hogy ugyanazt a bérletet esetleg többen is használják.
2012. dec. 19. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Szerencsére megúsztam 1300ft-ból. Bementem a Buszvégállomásra Esztergomba, és a hölgy azt mondta, hogy ha helyben befizetem, 1300ft. Nagy kő esett le a szívemről. Azért az a 8000ft kicsit sok lett volna így karácsony előtt.
2012. dec. 22. 19:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!