Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Ezt találtam a MÁV honlapján....

Ezt találtam a MÁV honlapján. Igénybe vehetem?

Figyelt kérdés

[link]

Ezt most találtam meg a MÁV honlapján.

Én eddig 50%-os bérlettel jártam be az iskolába, de most jól értelmezem, hogy ezek szerint kérhetnék 90%-sat is? Vagy ez nem akárkienk van?


2012. dec. 19. 23:39
 1/4 anonim ***** válasza:
77%

50%os bélrlet nincs is. Amire az van írva, hogy "tanulóbérlet", az 90%-os. Szóval szerintem eddig is azzal jártál. De lecsekkolhatod te is, itt vannak az árak:

[link]

A " díjszabási ár" ból jön le a 90%, vagyis annak a 10%-ába kerül a diákbérlet.

2012. dec. 19. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

De nekem tanuló bérlet kell, ami ez:

[link]

Itt a 25km-eset szoktam venni annyiért, amennyi oda van írva, de a bérleten az van, hogy 50% mérsékletű diákbérlet, vagy tanuló bérlet.. a lényeg hogy 50% van rá írva.

2012. dec. 19. 23:54
 3/4 anonim ***** válasza:

Hát, ha annyiért veszed, amennyiért oda van írva, akkor az 90%-os. Azért linkeltem be a teljes árat, hogy lásd, hány százalékáért veszed a bérletet a teljes árnak. Márpedig ha a 25 km-eset 1 780ft ért veszed, az 90% kedvezmény, mert a teljes ár 17 800ft.

Az "50%" feliratról annyit tudok nyilatkozni, hogy az én bérletemen nincs rajta, továbbra is kitartok amellett, hogy nagy valószínűséggel a tiéden sincs.

2012. dec. 20. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem tudom mi lehet az az 50%-os felirat, de ha a 25 km-es diákbérletet 1780 Ft-ért veszed, akkor az akárhogy is számolom 90%-os kedvezmény.
2012. dec. 20. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!