Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Mit csináljak ha a diákigazolv...

Mit csináljak ha a diákigazolványom már több mint egy éve nem érkezett meg?

Figyelt kérdés

Több mint egy éve várom az diákigazolványomat, de még nem küldték el...az iskola titkárságán azt mondták,hogy megnézik.Megnézték és folyamatban van ,még várnom kell.Legutóbb pedig azt mondták,hogy már nem tartozik az iskolára,hogy hol tart, mivel majd postán fogom megkapni (valamikor...)

Már rohadtul idegesítő,hogy a buszon 80 helyett 250-et kell fizetnem,hogy nem fogadják el a diákbérletemet sem olykor, vagy hogy a HÉV-en szintén 250-et kell fizetnem ha csak egy megállót megyek is...vagy,ha nncs nálam pénz leszállítanak...

Lehet ideiglenes igazolványt kérni, de mindig új képet kell vinnem plusz várni,hogy az elkészüljön aztán,1-2-3 hónapon belül újra és újra, ehhez nincs kedvem...mit tehetnék,hogy megtudjam mégis mi a büdös (******) van az igazolvánnyal?!Mire megkapom már kijárom az iskolát...



2012. dec. 20. 15:19
 1/10 anonim ***** válasza:

"Lehet ideiglenes igazolványt kérni, de mindig új képet kell vinnem plusz várni,hogy az elkészüljön aztán,1-2-3 hónapon belül újra és újra, ehhez nincs kedvem..."


1 éve megszűnt a fényképes ideiglenes diák, csak egy A4-es papírt adnak ingyen.

2012. dec. 20. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
2011.októberében kaptam, 2012 februárjában lejárt.
2012. dec. 20. 15:31
 3/10 anonim ***** válasza:
Ha február óta képes vagy új ideiglenes diákot kérni ingyen, ehelyett mindenhol teljesárú jegyet veszel vagy leszállíttatod magad akkor megérdemled a sorsod.
2012. dec. 20. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Ha annak érzed magad akkor nyugodtan.


Nem arról van szó,hogy minden nap leszállítanak vagy teljes árú jegyet kell fizetnem, de előfordult már...ehelyett ha már kiküldték volna azt a szart és nem kéne rá várnom több mint egy éve akkor mindez nem így lenne...Ha 2-3 hónapot kell rá várnom az is elég sok, de 13 hónap azért...

2012. dec. 20. 15:45
 5/10 anonim válasza:
én is félévet ideiglenessel utaztam, nem volt belőle semmi gondom. te miért nem kérsz? és tényleg csak egy A4es lap...
2012. dec. 20. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Nekem adtak egy olyat mint a régi fajta diákigazolvány csak nincs rajta se kép se név meg semmi adat nincs rajta és a mellé egy hasonló méretű kis lapot amin rajta van a fényképem, és az adatok és pecsétek,de ez már rég lejárt.
2012. dec. 20. 15:47
 7/10 anonim ***** válasza:

"Ha annak érzed magad akkor nyugodtan. "


Látom a szövegértelmezéssel is akadnak gondjaid, de ezen már nem tudok segíteni.

Utazz tovább teljesárúval.

2012. dec. 20. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Ne aggódj,sikerült értelmeznem csak reméltem,hogy ezen felhúzod magad és végre odébb állsz a lekezelő,sértő és okoskodó dumáiddal.

Mert nem sokat segítettél az fix.

2012. dec. 20. 15:54
 9/10 anonim ***** válasza:

Szerintem eleget segítettem:

Kérj ideiglenes diákot.

Egy másik hozzászóló is ezt javasolta.

Te csak leragadtál ott, hogy azt kértél egy éve, és 10 hónapja le is járt...

Mit tudunk még segíteni? igényeljük meg helyetted?


A régi rendszerben igényelt diákot amúgy a helyedben nem várnám, mert úgysem fog megjönni. 1 éve megszűnt az is.

Igényelj egy újat az új rendszerben.

2012. dec. 20. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Te, komolyan több mint másfél éve vársz? Nem esett le hogy már régen b*szhatod?


Igényelj egy újat, 1400ft lesz, és egy hónapon belül a kezedben van.

2012. dec. 20. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!