Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » A transtour busz Nyíregyházáró...

A transtour busz Nyíregyházáról- Budapestre. Budapesten hol áll meg a busz? (többi lent)

Figyelt kérdés
Budapesten a hősök terén, a mexikói úton és a stadionoknál áll meg a busz? Vagy csak a hősök terén és a stadionoknál? (mert az oldalra, csak az utóbbi van kiírva) A téli járata milyen? Szokott késlekedni, mint ami ki van írva az oldalra? Vagy pontosan akkor ér be a busz? Mit kell tudni erről a buszról,? aki válaszol annak köszönöm.

2012. dec. 20. 19:00
 1/3 anonim válasza:

Keress rá az Interneten.

Pontos járatleírások vannak, ha akarod megállóként.

De a végállomás biztos adott.

2012. dec. 27. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Kicsit későn írok, de hátha valakinek még hasznos lesz. Itt a honlapjuk: [link]

Minden infó fenn van az oldalon, amit tudni kell róluk. Én már évek óta az utasuk vagyok Nyíregy-Pest viszonylatban, nagyon megbízható és gyors járat! Csak ajánlani tudom. :) Általában ha a pályán nincs semmi gond (útjavítás, baleset) akkor még hamarabb is beér mint a kiírt idő. Késni kb sosem szokott.

Pesten belül az "oda" úton 2x áll meg, a Hősök terén és a Stadionoknál (ez a busz végállomása), majd ugyaninnen indul haza és akkor áll meg a Mexikói útnál amennyiben van arról a megállóhelyről is foglalás. Ha nem foglaltak onnan helyet előzetesen, akkor nem fog megállni. Gondoltam ezt nem árt tudni. :)

2017. máj. 18. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

2. vagyok: kihagytam, hogy hazafelé (Nyíregyre) már nem a Hősök tere felé megy a busz. ^^


Oda: Nyíregy->Vasvári->Polgár->Bp. Hősök tere->Bp. Stadionok

Vissza: Bp. Stadionok->Bp. Mexikói út->Polgár->Vasvári->Nyíregy

2017. máj. 18. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!