Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Hogyan jutok el Csepelről Fótra?

Hogyan jutok el Csepelről Fótra?

Figyelt kérdés
Hány kmre van egymástól? Melyik busz közlekedik? Mennyi egy havi felnőtt bérlet ára? Hány perc/óra az út? Köszi a válaszokat

#busz #Csepel.fót
2012. dec. 21. 21:17
 1/5 anonim ***** válasza:
Több felé el lehet jutni, a legrövidebb úton 29 km.
2012. dec. 21. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Üdv!

A legkevesebb átszállással, az alábbi útvonal a legkedvezőbb: Csepelről HÉV, a Boráros térig, aztán 4-6 villamosra (Széll Kálmán tér fele) a Nyugati pályaudvarig. Onnan megy vonat Fótra is (Vácra tart az is, de kerülővel megy). Itt van a MÁV-Start keresője: [link] - írd be, hogy Budapest, Fót, pipáld ki, hogy Budapest bérlettel és kiírja az árakat. Ha oda is gyakran utazol, akkor a MÁV-tól is kell külön bérlet: [link] - Fót állomás 6 km-re van (Bp. határától), ezért a 10 km-es bérletet kell megvenned.

A BKV bérlet ára, változni fog. Ami jelenleg érvényes, az alábbi táblázatból megtudhatod: [link]

Jövő évben, emelkedni fog az ára: [link]

Szívesen!

A továbbiakat meg te rád bízom!

Jó utat!

2012. dec. 22. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Igazán sokat segítettetek :)
2012. dec. 22. 09:17
 4/5 MrPifta ***** válasza:

hozzáteszem, én nem tennék meg ekkora tvolságot naponta.

Én a Fót utáni Őrbottyánban laktam, Soroksáron kaptam munkát. Inkább elköltöztem, mintsem 2x2 órát utazzak naponta.

2012. dec. 23. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Valaki meg, Vácról jár be, Csepelre, vagy még ennél is nagyobb távot is ingázik.

Tudom, hogy nem a legjobb megoldás, de ez van.

2012. dec. 24. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!