Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » A bkv ingyenes szilveszterkor?

A bkv ingyenes szilveszterkor?

Figyelt kérdés

Tavaly sehol nem írtak ilyet, mégsem voltak sehol ellenőrök. Sem a metrón, sem a 4-6-oson, sem a buszokon.

Persze ez még elvileg nem lenne ok a bérlet nélküli utazásra, azért kérdezem.


2012. dec. 30. 03:25
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Miért lenne ingyenes?
2012. dec. 30. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Tavaly is volt egy hülye, aki megkérdezte:D
2012. dec. 30. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Nem, ráadásul idén a legtöbb járaton már elsőajtós felszállási rend van érvényben.
2012. dec. 30. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
50%
Karácsonykor sem szoktak egyáltalán ellenőrök lenni sehol. Nem annyira baromság a kérdés.
2012. dec. 30. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

" Nem annyira baromság a kérdés"


A kérdés leírása nem az, de maga a kérdés továbbra is .. :D

2012. dec. 30. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Már miért lennék hülye? Tavaly meghívtam a barátaimat, vetettem velük egy 10-es tömböt, hogy tudjunk mászkálni a városban. Ezzel szemben sehol egy ellenőr, még csak véletlenül sem. Ezért kérdezem, hogy ez egy szándékos akció a bkv részéről (ami egyébként szerintem korrekt és szimpatikus lenne), vagy gondolták, hogy úgyis ellenőrizhetetlen az embertömeg és inkább hagyják a fenébe.
2012. dec. 30. 14:39
 7/15 A kérdező kommentje:
Mert egyébként, ha nem lett volna szándékos, akkor legalább a metróba állították volna a szokásos sorfalat. Meg az éjszakain is ritka, hogy nincsenek. Ezért gondoltam szándékosnak, nem azért, mert ingyenélő vagyok.
2012. dec. 30. 14:42
 8/15 anonim ***** válasza:
53%
Ha bemész egy boltba és épp nincs ott az eladó. Akkor minden ingyen van és viszel, amit látsz?
2012. dec. 30. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Ha kinyitják a boltot és szándékosan nincs egész nap benn eladó, akkor igen. A jegypénztárak is zárva voltak ha jól emlékszem, trafikban vettünk jegyet, furcsa is volt.


Nem akarok mélyebben belemenni a vitába és arról filozofálgatni, hogy mi a lopás és mi nem, csak érdekelt, hátha tudja valaki, hogy mi a bkv koncepciója az ügyben.

2012. dec. 30. 15:21
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az - mint minden más munkaadónak -, hogy az év utolsó napán/ünnepnapon akit nem szükséges, azt nem dolgoztat, így nem kell kifizetni X mennyiségű pótlékot. Ezért nincs annyi járat, mint hétköznap és ezért nincs annyi ellenőr. Azért, mert nincs ellenőr, nem azt jelenti, hogy lehet bliccelni.
2012. dec. 30. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!