Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Hogyan tudok kijutni Stuttgartba?

Hogyan tudok kijutni Stuttgartba?

Figyelt kérdés
Jövőhétre kint kéne lennem, és ugye újév meg minde, szóval szerdán még tudok vonatjegyet venni, vagy elképzelhető, hogy már nem lesz?
2012. dec. 31. 11:50
 1/3 anonim ***** válasza:
Online nem tudod megvenni? Sokkal egyszerűbb meg néha olcsóbb is. Egyébként valószínűleg simán el tudod intézni szerdán is.
2012. dec. 31. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Stuttgartba van közvetlen vonat Budapestről. Online is tudsz szerintem jegyet venni, de nem hiszem, hogy teljesen megtelne. Mindemesetre ne a Keletiben vegyél jegyet, mert ott vesz mindenki más is. Más pàlyaudvarokon azonban figyelj a korlátozottabb nyitvatartásra!
2012. dec. 31. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm, igen, meg tudtam venni még csütörtökön is, csak jobb lett volna kedden már, mert így nem tudtam kedvezményeset venni. Köszönöm a válaszokat!


Ha valaki idetévedne hasonló ügyben, jelenleg a Keletiből megy közvetlen járat Stuttgartba, péntekenként, éjjel 11-kor érkezik meg. :)

2013. jan. 3. 10:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!