Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » A távolsági (pesti) járatokon...

A távolsági (pesti) járatokon mi ez az uj potdij v mi? Ami 150Ft?

Figyelt kérdés
alapjáraton eddig 1300Ft volt egy egesz jegy pestig, illetve vissza is. kb 1 honapja bevezették ezt a pot dijat v mit ami 150Ft plussz, és ha gyerekkel utazok akkor neki is ki kell fizetni igy laza 1600Ft a jegy :S
2013. jan. 6. 19:06
 1/5 anonim ***** válasza:
A vasúttal való párhuzamosság miatt vezették be a versenyfeltételek kiegyenlítése miatt.
2013. jan. 6. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Egy újabb sarc! Ugyanazon a vonalon van vonat is, járj azzal! De nálunk pl. 3 kilométerre van a vasútállomás, helyijárat meg egyik vonathoz se megy az állomásra! pfff gyalogoljon a qrva anyjuk, inkább kifizetem a 150 ft-ot...
2013. jan. 6. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Azokon a buszokon kell pótjegyet fizeti, ami menetrendváltástól InterCity lett. Ez - a vasúttal ellentétben - semmilyen többletszolgáltatást nem garantál (biztos ülőhely, klíma, ...), de azokon a vonalakon kell fizetni, ahol a busz autópályán megy.
2013. jan. 8. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Elvileg biztos ülőhelyet kellene biztosítania, mivel autópályán közlekedő buszon nem lehet álló utas. Legalábbis én így tudom.
2013. jan. 9. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
elvileg... :D de konkrét helyjegy nincs, tehát például nem tudod úgy kérni, hogy kettőt egymás mellé, vagy hasonlók
2013. jan. 10. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!