Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Kezdő buszsofőrként hol...

Kezdő buszsofőrként hol tudnák elhelyezkedni?

Figyelt kérdés
Nemrég szereztem meg a Dkat+GKI-t,előzőleg kamionoztam kb. 15 évig, meg szeretném próbálni a buszozást, Jászberény mellet lakom,itt helyben nincs felvétel,nem tudom merre induljak? a BKV vagy VOLÁN?
2013. jan. 8. 08:45
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
volán , muszály vezess busz bkv vagy volánt mert anélkul nem fogsz tudni haladni nemzetközire mint eurolines buszok.nem lesz erős pénz de jobbmint 0.
2013. jan. 8. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
amugy menyi volt a d jogsi pénzben és időben?
2013. jan. 8. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
300 ezer a GKI-val együtt és fél év+ utazási kőltség
2013. jan. 8. 15:10
 4/11 anonim ***** válasza:
vaoooo az igen és ez csak d azta akkor c e pluszba még fél milla.?
2013. jan. 9. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Igen, vagy BKV, vagy Volán, esetleg, ha megfelelne, akkor a Weekendbusznál is próbálkozhatsz: [link]
2013. jan. 9. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Egyszerű: írj minden buszos cégnek, akihez egyáltalán elmennél.. kérdés, hol tudsz megszállni, mert a pihenés az nagyon fontos.(ha kamionoztál, akkor vágod)


megnézed a gúglin a BKV honlapját, vagy a Volán honlapját, és ott kiderül..sőt..beírod a keresőbe, hogy buszvezető felvétel, vagy ilyesmi.. valamit csak kidob.. itt Pesten szoktam látni T betűs buszokat, biztos van felvétel.


sok szerencsét!

2013. jan. 9. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Köszönök minden segítséget.A BKV-hoz írtam de annyi rosszat hallani,meg hogy idegbeteg lesz ott mindenki stb,de gyakorlatot szerezni lehet jó lenne.
2013. jan. 9. 12:03
 8/11 anonim ***** válasza:

Ha már, szóba jött Bp., akkor itt van még, a VT-transmann cég is, ami ugyanúgy BKK-hoz tartozik, mint a BKV.

Amúgy, nem mindenki lesz idegbeteg tőle. Tudod, ez, egyéntől függ. Van olyan buszsofőr, aki poénosra veszi a figurát. Ha, idegbeteg lesz valaki, egy állás miatt, akkor ne menjen el dolgozni, mert ez, másra is igaz. Lehet akár, biztonsági őr is, bolti eladó, irodai ügyintéző, ételfutár, illetve bármi más - a lényegen nem változtat. Valamivel vezesd le a feszültséget, pl. menj el futni, vagy kirándulni, vagy csinálj bármi mást, amitől jobb kedved lesz.

2013. jan. 9. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Köszi szépen,már írtam is nekik.Megfontolandó amit írtál mert nem vagyunk egyformák.Nem tudom 49évesen van esélyem?Vagy inkább előny?
2013. jan. 9. 16:00
 10/11 anonim ***** válasza:

Nem a korodat kell nézned, hanem azt, hogy van-e tapasztalatod?

49 évesen elkezdeni? Nem tudom. Mindkét esetre van példa: van aki 25 évesen jobban ért hozzá, de van aki, később megy el vezetni. Azon sem kell aggódni, hogy ki fogsz tűnni: találkozni fogsz korod béliekkel, az 100%! A mozdonyvezetőknél is, hasonló a helyzet. Olvastam már, olyannak is íz írását, aki mondta, milyen volt régen a Kis-Burmán át vezetni a mozdonyt és még, mindig aktív MÁV dolgozó.

2013. jan. 9. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!