Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » A tavalyi BKV jegyet felhaszná...

A tavalyi BKV jegyet felhasználhatom idén?

Figyelt kérdés
Decemberről maradt érvényes jegyem. Igaz ez 320Ft-os és, ha jól tudom, már 350-es van. Szóval érvényes így?

2013. jan. 9. 12:23
 1/9 anonim válasza:
persze hogy érvényes!
2013. jan. 9. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
26%

Miért kell ezt minden héten háromszor megkérdeznie valakinek? Google kiadja a korábbi hasonló kérdéseket.


Ez év végéig felhasználhatod.

2013. jan. 9. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Kiadott 1-2-t ami még tavalyi..én az értékük miatt kérdeztem. Különben is...kinek fáj egy kérdés? :"D Annyira tudnak némelyek szenvedni a semmin...
2013. jan. 9. 12:40
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen.Ha találnál otthon 180 forintosat,azt is felhasználhatnád.
2013. jan. 9. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Néha egyszerűbb kérdezni, mint guglizni. Ha mindenki guglizna, nem is lenne értelme a gyakorinak.
2013. jan. 9. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Néha igen, de konkrétan a Tömegközlekedés kategória Friss jelzésű kérdései között is van olyan, rögtön az első oldalon, amely kb. úgy szól, hogy "Felhasználhatom-e még a 320 Ft-os vonaljegyet?" Nem egyszerűbb ott megnézni a már ott szereplő válaszokat, mint várni a válaszokat egy új kérdésre?
2013. jan. 9. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Nem barátom. :) felteszem a kérdést és maximum 1-2 perc múlva írnak. Rákerestem gugliba...részemről ennyi a keresgélés...éld már túl. köszi.
2013. jan. 10. 10:12
 8/9 MrPifta ***** válasza:
pazarlod a szerver erőforrásait! Fogadok hogy Num Luckod is be van kapcsolva, pedig nem is használod!
2013. jan. 12. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nincs bekapcsolva okostojás xD Na szevasz. :D
2013. jan. 12. 19:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!