Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Komáromban milyen busszal és...

Komáromban milyen busszal és mennyi idő alatt lehet eljutni a vasútállomástól az ipari parkba?

Figyelt kérdés

Az interneten csak nagyon kevés információt találtam.

A reggeli órákban érdekelne.

Köszönöm előre is!



2013. jan. 13. 10:14
 1/2 A kérdező kommentje:
És a buszon is lehet jegyet váltani?
2013. jan. 13. 10:16
 2/2 anonim válasza:
En ugy tudom, hogy oda ki, csak a szerzodeses jaratok mennek, de gondolom azzal csak a dolgozok kozlekedhetnek. Nem jar arrafele busz, illetve pl. Acs fele, es ha a kozelben van buszmegallo akkor arrol letudsz szallni es eltudsz setalni. Ezt kene megnezned, hogy Acsra vagy Babolnara vagy valamerre arrafele, mikor megy busz, es hogy az ipari park bejaratahoz van-e kozeli buszmegallo. Egyebkent meg lehet venni a buszon a jegyet, ott mondjuk meg erdeklodhetsz is a buszsofortol. De ha ki mesz Monostorra, akkor valahonnan onnan ki tudsz setalni az ipari parkba. Nincs annyira veszesen messze szerintem. Tobbet sajnos nem tudok mondani, de remelem lesz olyan valaszolo, aki tobb infoval tud szolgalni :) es ha nem megfeleloek az infoim, akkor bocsii, de en csak ennyit tudok rola!
2013. jan. 16. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!