Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » A nagy hó miatt holnap megy...

A nagy hó miatt holnap megy busz Zalaegerszegről Szombathelyre?

Figyelt kérdés

2013. jan. 14. 13:48
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha el tudják takarítani és nem esik megint akkor biztosan .
2013. jan. 14. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Menj vonattal.

A Jenbacher motorkocsi kényelmes és meleg is!

Százszor kényelmesebb a busznál!

2013. jan. 14. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha Vasi Volán akkor nem, mert a credo a talicska kerekével nem tud elmenni a hóban és ha megkérdezed, hogy mi van a busszal fel lesznek háborodva. Ha zala volán akkor valószínűleg megy.
2013. febr. 8. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Az idöjáráson mulik amugy én is vonattal mennék utálom a buszt csak oda megyek ahova nelehet vonattal menni. Az ba kérdző aki azt írja jól fütenek a vonaton nem mindegyikre igaz én Budapestről jöttem haza szombathelyre ne ott nemfütötek nagyon má a kábátom is félig magamra raktam. Most vasárnap celldömölkre utaztam fülkés kocsi a kedvecem a régei na azon jól fütötek csak a máv nemtudom mért olvasztota be öket ezekm a szar müanyag üléses kocsik szarok az a bordo fülkés az az igazi mindenféleképen csak sajnos kevés van újrakellene gyártani és annak lenni ic nek például D
2013. febr. 13. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!