Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Okozott ma neked kellemetlensé...

Okozott ma neked kellemetlenséget a tömegközlekedést illetően a nagy havazás?

Figyelt kérdés
2013. jan. 18. 18:31
 1/8 anonim ***** válasza:
Egy szem hó nem esett ma sem. Szóval nem.
2013. jan. 18. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Igen, a rendkívül egyszerű szellőzési megoldás miatt metró felszíni szakaszán beesett a hó az utastérbe és a nyakba hullott.


De ennél több említésre méltó dolog nem történt.

2013. jan. 18. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Az ország nyugati felében élek az egyik megyeszékhely külvárosában. Nálunk az elmúlt napokban esett vagy 40 cm hó. Ma viharos szél is fújt, ami szép nagy hófúvásokat is emelt. Hétfő óta kocsi helyett helyi autóbuszokkal járok dolgozni a város másik végébe. A hozzánk vezető utat ma állandóan betemette a hó, ennek ellenére mindössze 10-15 perces késések vannak. Mivel szeretem a telet, ezért ez számomra nem kellemetlen.
2013. jan. 18. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
42%
Szerencsére nem kell tömegközlekednem, autóval járok, Budapesten lakom, de látom ahogy a BKV buszai, troliai szenvednek a hóban, mivel annyi pénzt kiloptak a cégből, hogy még téligumira se telik nekik.
2013. jan. 18. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
ma 19:14 Tök mindegy mennyi pénzt loptak ki. Buszokra, teherautókra, kamionokra nagyon ritkán vesznek téli gumit mivel többe kerül darabja mint az emberek nagy részének 1 havi fizetése és abból kell legalább 4db a hajtott kerekekre.
2013. jan. 18. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Igen. Zala megyében járok iskolába, az egész hét kritikus volt. Nem rendeltek el tanítási szünetet a kritikus helyzet ellenére sem. Második-harmadik óra után elengedték a bejárósokat, koleszosokat. 1,5 órát vártunk a vonatmegállóban, a vonat nagyon sok késett. Majdnem megfagytam a megállóban, ahol fedett hely sem volt. A szél nagyon fújt ez okozta a legnagyobb problémát, vörös riasztás, 60-70 km/h-ás szél fújta a havat. Már azt éreztem ott fagyok meg, nem éreztem a lábaimat, kezeimet. Ilyen hidegben még nem volt részem egyszer sem. De legalább hazajutottam... Holnap megpróbálom kicsit élvezni a havat!
2013. jan. 18. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Itt Debrecenben is nagy hó esett/esik,de nem okozott mivel itt edzettek a sofőrök,na szval ügyesek.
2013. jan. 18. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Négyeske kammantott egy jót, a hegyi járatokat leszámítva nem szenvedtek sehol a BKV-járatok - a hegyekben viszont az autósoknak is voltak nem kicsi problémái. A jég bizony csúszik mindenki alatt...
2013. jan. 19. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!