Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Klinikák metromegállónál...

Klinikák metromegállónál szoktak ellenőrök lenni?

Figyelt kérdés
kifele, vagy befele?
2013. jan. 20. 21:50
 1/6 anonim ***** válasza:
Mindenhol vannak.
2013. jan. 20. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
48%
Nem lenne egyszerűbb jegyet venni, mint gerinc nélkül élni?
2013. jan. 20. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
47%
Mindig ottvannak. Rád vadásznak. Elkapnak, és megbaxnak ha nincs jegyed. És meg is érdemled. Háháháháháá. Gerinctelen bliccelő.
2013. jan. 20. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Még tavaly, az egyik rokonomnak hiába adtam jegyet, de volt annyira hülye, hogy a Metróhoz menet nem lyukasztott, mivel ott, nem voltak ellenőrök. A klinikákon szállt le és kifele menet, meg is büntették. Vagyis, igen, kifele nézik. A Nagyváradon, csak befele nézik az ellenőrök a jegyedet!.
2013. jan. 21. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nincs ilyen szabályosság. A Nagyváradon is szokott lenni kimeneti ellenőrzés, ahogyan a Klinikáknál is előfordul kontroll mindkét irányban.
2013. jan. 21. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

A Nagyváradon, mikor kérték kifele menet a jegyeket bérleteket?

Mert én, több mint egy éve fordulok meg ott és tőlem, csak befele menet kérték.

Az viszont igaz, hogy ha, egy nagy fejes gondol egyet, akkor fordíthat a dolgon, de mint írtam, ilyen, a Nagyváradon még, nem fordult elő.

Egy aranyszabály van: a metrónál ellenőrök voltak, vannak és lesznek is (vagy az "Elektra" ki fogja váltani, de akkor is kell fizetni érte), ezért, lefele menet, jegyet érvényesíteni KÖTELEZŐ, kivéve ha, bérlettel, vagy más kedvezménnyel utazol.

2013. jan. 21. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!