Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Asztmás beteg vagyok! Jár még...

Asztmás beteg vagyok! Jár még nekem a BKV járataira a kedvezmény?

Figyelt kérdés
22 éves asztmás beteg vagyok, míg középiskolába jártam kaptam MÁK kártyát, így a BKV járatain ingyen utazhattam, egy jó ideje, mióta megszűnt a tanulói jogviszony és nem kapunk utánam emelt szintű családi pótlékot már nem jár a kártya se. Viszont elég súlyos anyagi gondok vannak nálunk és képtelenek vagyunk bérletet venni 10.500-ért. Nincs valakinek ötlete, vagy nem tud valaki tanácsot adni, hogy mit lehetne tenni, hogy ezt a kártyát újra igényelni tudjuk? Előre is köszönöm!

2013. jan. 23. 00:08
 1/7 anonim ***** válasza:
68%
Több asztmás ismerősöm van, egyik se kap semmit. Meg amúgyis erre hivatkozva én sem adnék, csak amíg tanulsz.
2013. jan. 23. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
köszi a választ, asszem találtam már kiutat, mert 18 és 25 év közöttiek még igényelhetik, amúgy arra nem voltam kíváncsi, hogy te adnál-e vagy se...
2013. jan. 23. 00:59
 3/7 anonim ***** válasza:
83%
én se látom miért járna az amúgyis szar helyzetben lévő BKVnak kedvezményt nyújtani légúti betegségre. A mozgássértülteket, vakokat még megértem...
2013. jan. 23. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Én nem erre voltam kíváncsi, ismét csak értelmetlen választ kaptam a számomra, segítséget kértem, nem pedig ellenszenves leveleket. De amúgy kiderítettem, hogy 18 és 25 év között még jár a támogatás, csak el kell menni a körzeti orvoshoz és a tüdőbeteg gondozóba, ahol adnak a betegségemről papírt. Kösz a segítséget mind a kettőtöknek!!!
2013. jan. 23. 12:33
 5/7 A kérdező kommentje:
A BKV-ról meg annyit, hogy szarul csinálja, amit csinál, nem beszélve arról, hogy a vezetők amennyit zsebre raknak évente, nagyobb beruházásokra is lehetne költeni... hát ennyit róluk... Azt meg légyszi te nem mérlegeld, hogy én miért is nem kaphatok támogatást... legyél asztmás 1 évig és utána mondj bármit is...
2013. jan. 23. 12:35
 6/7 anonim ***** válasza:
36%
Ha minden asztmásnak járna ingyen BKV bérlet, akkor csődbe menne a BKV ugyanis minden 2. ember asztmás. A többiek meg azt hazudnák. Nem értem aki asztmás, annak miért járna ilyen kedvezmény? A sánta kutyák nem utazhatnak ingyen a BKV-n?
2013. jan. 25. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
91%
#6/6-os! Te annyira beteg vagy, hogy az gyógyíthatatlan... Hogy lehetne az asztmát hazudni Te kretén, amikor szakorvosi vizsgálatok sora után mutatják ki, és napi rendszerességgel lehet csak kordában tartani?! Neked egy asztmás barátod sincsen, különben nem írnál ekkora idiótaságokat... kívánok neked egy vaskos kis asztmás rohamot, utána pofázzál Te egysejtű!
2014. jan. 12. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!