Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Hogyan jutok el a legegyszerűb...

Hogyan jutok el a legegyszerűbben, tömegközlekedési eszközzel a Stadion buszmegállójától a reptérre? Ráadásul vasárnap! Milyen gyakran indulnak buszok (vagy akármik) és kb. mennyi a menetidő? És a reptéri megállótól még sokat kell kutyagolnom?

Figyelt kérdés
A lényeg az egyszerűségen van, mivel hogy bőröndöt viszek. Köszönöm a segítséget.
2013. jan. 31. 16:13
 1/7 anonim ***** válasza:

Google Maps vagy BKV honlap útvonaltervező, ezeken megtalálod a pontos indulási időket.

Maga az útvonal elég sima. Metróval elmész a Köki-ig, onnan 200E a reptérig.

2013. jan. 31. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köki? :)
2013. jan. 31. 16:27
 3/7 anonim ***** válasza:
Igen, Köki. Kőbánya-kispest metróvégállomás. Köki pláza.
2013. jan. 31. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
asszem, Kőbánya-Kispest lesz az, nemde? :) nem vagyok pesti, látszik...
2013. jan. 31. 16:36
 5/7 A kérdező kommentje:
Ok, megtaláltam a bkv útvonaltervezőjét. Köszi. És a Kőbánya-Kispesti leszállás után messze van az a bizonyos 200E buszmegállója? Mert nekem még valami 282E / 284E buszt is kihoz előtte... aaah
2013. jan. 31. 16:40
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

A legkevesebb átszállással:

10 percenként jár Stadionoktól a 95-ös busz, arra felszállsz és elmész a végállomásig, itt kb 2 perc sétával átmész az úton és ott találod a 200E busz megállóját, arra felszállsz (szintén 10 percenként jár) és leszállsz a végállomáson, ami konkrétan a repülőtér bejárata előtt van!

2013. jan. 31. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Wow! :) Köszönöm! :)
2013. febr. 1. 12:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!