Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » SÜRGŐS! Kecskeméten a vonatpál...

SÜRGŐS! Kecskeméten a vonatpályaudvarról hogyan jutok el a Dechatlonig?

Figyelt kérdés

Csütörtökön mennék. Melyik járattal lehet elmenni odáig? Illetve a Malom egy Árkád féle? Az milyen messze van a Dechatlontól?

Kösz a válaszokat.



2013. febr. 2. 19:07
 1/7 anonim ***** válasza:

A Malom gyalog is megközelíthető (15 perc, ma is végigjártam), a Dechatlon kicsit messze van, a város másik végén, de párszor végiggyalogoltam már azt a távolságot is.

1-es helyi járattal mindkettő megközelíthető. A buszpályaudvar a vonatállomástól nem messze van (1-2 perc), az állomásról kilépve jobbra.

2013. febr. 2. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

[link]

A: Vasútállomás

B: Malom

C: Decathlon


A vasútállomástól elsétálsz a Malomba. Kb 10-15 perc séta és az út sem bonyolult.

A Deachtlonba meg kitudsz menni busszal. Ott van mellette az Auchan oda megy ki ingyenes buszjárat a buszállomástól. A buszállomás ott lesz szinte az orrod előtt ahogy kilépsz a vasútállomásról.

Pontosan nem tudom melyik busszal meg mikor. Nem szoktam tömeg közlekedni.

2013. febr. 2. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Előző! Az Auchan-hoz Kecskeméten nincs ingyenes busz.
2013. febr. 2. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Hát akkor nem ingyenes:) Busz van legfeljebb fizetsz érte kb 200 ft-ot. Majdnem mindegy:)

Utoljára középiskolában iskolai kirándulás alkalmával ültem tömegközlekedésen:)

2013. febr. 2. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Jó neked. Én meg egy órája tömegközlekedtem utoljára. :D
2013. febr. 2. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Kérdező! Lehetőség szerint a buszállomáson vedd meg a jegyet, így 250Ft, ha a buszon veszed 335Ft. 12:59-ig utazhatsz 190 Ft-os, piros jeggyel is, egész nap pedig kékkel.
2013. febr. 2. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek!!! :)
2013. febr. 5. 10:38

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!