Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Metróvezetői tanfolyam 2013....

Metróvezetői tanfolyam 2013. február végétől?

Figyelt kérdés
Valaki tud róla valamit? Kaptatok visszajelzést a jelentkezéseitekre már? (telefonon/e-mailben)

2013. febr. 18. 06:47
1 2
 1/15 anonim válasza:
Már volt felvételi beszélgetés (múlt hét kedden), aztán engem már másnap visszahívtak, hogy felvettek. Még hátra van az alkalmassági vizsgálat, de annak az időpontját még nem mondták meg.
2013. febr. 19. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Köszi. Akkor gondolom akit múlt héten nem hívtak be, nem is fognak...
2013. febr. 19. 17:49
 3/15 A kérdező kommentje:
Amúgy többen voltak ott múlt hét kedden? Vagy nem voltatok sokan?
2013. febr. 19. 18:25
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Az első válaszoló valószínű protekciós volt.

Sajnos el kell felejteni, hogy külsősként be lehet kerülni ezekre a helyekre.

Sajnálom...

2013. febr. 19. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Te protkós vagy 4-es? Mert én is ismerek ezt-azt a metrónál? - már hogy ilyen tuti biztos vagy benne...
2013. febr. 19. 20:41
 6/15 anonim ***** válasza:

Az ezt azt az sajnos kevés.

Ma olyan nagy mértékű a munkanélküliség, hogy tetszik vagy nem ezeket az állásokat a dolgozó (minél nagyobb beosztásban dolgozik annál inkább az ő) családtagjai, ismerősei kapják.

Gondold el: a 2000-es évek elején villamosvezetőnek senki sem akart jelentkezni, nem kínlódtak ilyen pszihológiai tesztekkel, hanem aki bement azt rögötn fel is vették, ha orvosilag megfelelt. Ma 1500-an jelentkeznek, a 30 helyre.

Minden cégnél így van ez.

Én nem mehetek járművezetőnek (+4 dioptriás a szemüvegem) más területen helyezkedtem el, de protekcióval.

2013. febr. 20. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Mi kevés? Ismerek kb. 7-8 metróvezetőt és még az M1-en is. Jó néhány forgalmistát. Rendezvényről is. Családtagom ottani. Vezető pozícióban levőket a HÉV-nél ismerek stb...


Az én kérdésem érdeklődő jellegű volt, hogy bárki kapott-e visszajelzést. Nem azért érdekel, mert én személy szerint jelentkeztem. Ha én jelentkeztem volna, nekem jócskán lenne kapcsolati rendszerem amit ki tudtam volna használni... ha akartam volna.

2013. febr. 20. 19:17
 8/15 A kérdező kommentje:

Amúgy kb. 10x volt a túljelentkezés és egy olyan dupla annyi a végcél kb. mint 30 emberke. - zárójelbe jegyzem meg.

(ezt tudtam)

2013. febr. 20. 19:19
 9/15 anonim válasza:
Első vagyok, és abszolút nincs protekcióm. Egyszerű mezei takarító vagyok; láttam a hirdetést az interneten, jelentkeztem, visszahívtak. Ennyi.
2013. febr. 27. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Nem semmi, szerencséd volt. Sok sikert a tanfolyamhoz, és sok sikert a hatósági vizsgához!
2013. febr. 27. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!