Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Láttam egy új buszt Győrben,...

Láttam egy új buszt Győrben, milyen típusú lehetett?

Figyelt kérdés
Vasárnap voltam Győrben és a távolsági buszpályaudvaron láttam egy új busz, fehér festése volt, részben vagy teljesen alacsonypadlós lehetett. Nem mentem oda megnézni, meg pár perc múlva indult is. Arra gondoltam hogy Credo Citadell lehetett (nem csuklós volt), vagy valami egyéb Credo. Hasonlított az EN12 típushoz, de nem az volt, azt felismertem volna. Úgy emlékszem még a volán neve sem volt rajt, amelyikhez tartozik. Szerintem elég ritka lehet, mert nem láttam belőle többet, pedig sok busz volt a pályaudvaron. Ez lehetett a Credo Citadell? Vagy valami egyéb Credo? Ha valaki tud küldjön képeket is, hátha úgy könnyebben megismerem. Köszönöm.
2013. febr. 27. 15:16
 1/1 A kérdező kommentje:
Közben megtaláltam, egy Econell volt. [link]
2013. febr. 27. 15:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!