Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Iskolalátogatási igazolás...

Iskolalátogatási igazolás 2012/2013-as tanévre-->ezt elkell fogadni az ellenőrnek, vagy kérheti azt is amit 2-3 havonta frissíteni kell?

Figyelt kérdés

Belekeveredtem,mert 2 ellenőr azt mondta rá jó,más ellenőr meg már büntetett érte. Most akkor mivan? Ez nem számít iskolalátogatásinak?

Levan az iskola által pecsételve,igazgató aláírta...? Büntettek meg már valakit ilyenért,ha csak ilyen pici lapott mutatott?


2013. márc. 4. 18:43
 1/5 A kérdező kommentje:

Nem engem büntettek meg az miatt,hanem mást,csak ő nagy lapott mutatott,és a volán nem pecsételte le-.-'

Kispapír meg nem tudom,ezt nem tudom,hogy elfogadják-e.

2013. márc. 4. 18:44
 2/5 A kérdező kommentje:

[link]


Jelenleg ilyenem van,ezt eddig mindig elfogadták, de nem törvényszerű...Most akkor ez nem elég?

2013. márc. 4. 18:47
 3/5 anonim ***** válasza:

Ez nem elég hozzá.

Jogszabály írja elő, milyen igazolást kell kiállítani, sorszámmal, személyi adatokkal.

2013. márc. 4. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem elég ez.

Ideiglenes diákigazolvány kell, jelenleg ingyenesen kérhető 60 napig érvényes, és egy A4-es lapra nyomtatják ki.


Semmi más NEM fogadható el diák helyett, CSAK EZ.

2013. márc. 4. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Okés,akkor mindenképp csináltatok holnap egy olyat :s.

Buszellenőrök még nem szóltak érte,mindig elfogadták ezt a kicsit.

Na de akkor majd csináltatok egy olyat.:)

60 nap alatt meg már csak megjön a diákom,ha már szólunk nekik,hogy legyen valami...:/

2013. márc. 4. 19:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!