Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Hogyan indulnak buszok Marseil...

Hogyan indulnak buszok Marseille-ből Magyarországra?

Figyelt kérdés
Illetve, hogy honnan, mennyiért, és h lehet foglalni jegyet, erre a hétvégére kéne :S v jövő hét hétfőre. Linket is adhat aki tud. Illetve hogy foglalás nélkül lehet-e repülő jegyet venni a helyszínen és h ez mennyivel lenne drágább?

2013. márc. 13. 13:27
 1/9 anonim ***** válasza:
lehet venni repjegyet de lehet venni busz jegyet is...van eurolines a vasutpályaudvarnál van ..ott kérdez rá, busz is onnan indul.jegy ára kb 135 150 euro.teljesen budapestig.
2013. márc. 13. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
23%
Nem hiszem, hogy lenne Marseille-ből közvetlen buszjárat Magyarországra. Legegyszerűbben úgy jutsz haza, ha elvonatozol Nizzáig, és onnan repülsz Londonon keresztül fapadossal. Valamivel drágább, viszont gyorsabb megoldás, ha TGV-vel felmész Párizsba, és onnan repülsz haza.
2013. márc. 13. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

MARSEILLE, EUROLINES OFFICE, PÔLE MULTIMODAL ST CHARLES, RUE HONNORAT



ennyi.

Népligetbe érkezik.

2013. márc. 13. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Jelzem, román üzemeltetője van. Puliszka -és szalonnaszag garantált.

A román férfiak jelentő százaléka szerint a magyar nők Isten választott asszonyai, így a jó(?) társaság ugyancsak...:)

Már akinek.

Számíthatsz koldusokra is, akik Olaszba mennek "dolgozni". Nagy élmény azzal a busszal bejárni Európát, szeretni fogod.

2013. márc. 13. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Nem magamnak lesz, öcsémnek, igazából a buszt amit írtatok, én is felfedeztem, de az a gond h ő Korzikáról jön hajóval ami egy héten csak kétszer ( kedd és vasárnap) este 19:00kor indul és másnap reggel hétre ér be, ami azt jelenti h ő hétfő reggel ér marseillbe, a busz meg hétfőn hajnal 3kor indul, és utána csak pénteken megy már. Neki meg 2 hét szabija van és elmenne az egész a bevárással :S
2013. márc. 13. 14:20
 6/9 A kérdező kommentje:
Illetve az h szalonnaszagú a busz meg h rosszéletűek is lennének rajta nem érdekes, simán elbánna velük, ha arra kerülne a sor, de persze ne legyen ilyen.
2013. márc. 13. 14:22
 7/9 anonim ***** válasza:

Nem annyira gáz. Ha van szivara, életben hagyják:)


ui.: Remélem felpontoztad a válaszom, elvégre én voltam az, aki beírta a címet, ennyit megérdemlek.

2013. márc. 13. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Korzikáról felesleges Marseille-be hajóznia, ha haza akar jönni. Az AirFrance-nak van járata Budapestre Ajaccio-ból párizsi átszállással. Pár óra alatt itthon van, és élvezheti a két hét szabadságát.
2013. márc. 13. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
van lengyel járat is avignon-bol indul lengyelek tiszták román fossokkal utaztam elég volt budősek trogerek vezetni sem tudnak 8 általános sosem volt jogesit vették idegen nyelvtudás 000000 és a buszon fris muszaki volt de azért a kerék valahogyan töböl ki szakadt a tengelyből.... románok....
2013. márc. 14. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!