Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Milyen volt múlthét csütörtökö...

Milyen volt múlthét csütörtökön reggel a tömegközlekedés Budapesten?

Figyelt kérdés
Érdekelne, milyen volt a tömegközlekedés múlthéten csütörtökön (2013.03.14.) délelőtt 9 óra körül Budapesten. Hogyan jártak a buszok, metrók és villamosok? Késtek, lassan mentek, vagy akkor még minden a megszokottak szerint történt?

2013. márc. 19. 21:42
 1/6 first blood válasza:
100%
Nagyon jó volt csütörtök reggel az időjárás Budapesten. Csütörtök este kezdett el havazni, úgyhogy aki délelőtt akart valahova menni, az nyugodtan megtehette még.
2013. márc. 19. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ez biztos?
2013. márc. 19. 21:59
 3/6 first blood válasza:
tényleg nagyon finom
2013. márc. 19. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Én is megerősítem, délelőtt minden rendben ment. Szakadt az eső, de a közlekedést nem akadályozta. Sőt, én 14-15 körül mentem haza akkor sem volt különösebb fennakadás.
2013. márc. 19. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Értem, köszi!

Esetleg nem volt valami járat, ami az időjárástól függetlenül nem járt?

A 3-as metróról tudom, hogy a Határ úton nem állt meg, mert lezárták.

Megtudja valaki mondani, hogy az pontosan mettől meddig tartott?

2013. márc. 19. 22:14
 6/6 anonim ***** válasza:

Reggel egyetlen fennakadás volt, 8:45-9:00 körül a Gubacsi úton nem járt az 51-es. A nap folyamán még, durván időrendben, a 72, 12, 14, M3, 69, 5, 80 vonalakon volt fennakadás.


Az M3 Nagyvárad tér-Köki között nem közlekedett 15 órától, 15:30-tól pedig végig közlekedik, de eleinte mindkét, majd csak az egyik irányban áthaladt Határ út állomáson.

2013. márc. 19. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!