Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » A villamos vezetőnek min kell...

A villamos vezetőnek min kell átesni, hogy felvegyék?

Figyelt kérdés
2009. szept. 17. 10:56
 1/5 anonim ***** válasza:
27%
A sineken
2009. szept. 17. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
eddig én is eljutottam! Köszike
2009. szept. 17. 11:07
 3/5 anonim ***** válasza:
A google sem dob rá normális választ. Szinte biztos hogy kell egy Páv2 (pályaalkalmassági vizsgálat, személyszállítás) a Közlekedési Hatóságnál. Vizsga meg valószínű hogy az adott cégnél van. Még hallottam olyat hogy talán érettségi is.
2009. szept. 17. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
8%

Egy ált iskolás volt osztálytársamra néztem r iwiw-en valamikor.

A gyerek egy nagy debil állat. Nem is a testalkata ami a gáz. Hanem az agya. Hülye mint a tök. Szerintem van benne egy adag szellemi fogyatékosság is simán.

Most BKV villamosvezető. Imádkozom, hogy ne kerüljek olyan villamosra amit ő vezet.

2009. szept. 23. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
bocs, az előző válaszommal azt akartam mondani, hogy nem lehetnek nagy követelmények. Erkölcsi bizonyítvány az kell azt tudom. Láttam régebben felvételi kiírást egy villamoson. Jogsi se kell, csak előny. Betanított meló.
2009. szept. 23. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!