Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Tényleg olyan nehéz a forgalmi...

Tényleg olyan nehéz a forgalmi vizsga, mint amennyire mondják?

Figyelt kérdés

2013. márc. 22. 19:55
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
47%

Egyáltalán nem.

A korlátlantól B katig minden jogsim van, minden forgalmi vizsgán elsőre átmentem.

2013. márc. 22. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
90%
Nem az, ha az ember tud vezetni.
2013. márc. 22. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Minden? C, D, E is?
2013. márc. 22. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Igen nehéz. Persze könnyű beszélni, amikor az ember már több ezer kilométert levezetett. Nekem is ma már gyerekjátéknak tűnik, de amikor vizsgáztam, 30 órával a hátam mögött közel sem volt egyszerű..
2013. márc. 22. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Nekem egyszerű volt, mert nem hittem el az olyan rémtörténeteket, hogy mindenkit megbuktatnak legalább egyszer stb. Nem izgultam halálra magam, át is mentem.
2013. márc. 22. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Az oktatóm nekem is meséli az elrettentő bukó hibákat, de már kezd lestresszelni ez az egész. Kedden vizsgázom és már most félek tőle.
2013. márc. 22. 20:24
 7/16 szántóvető ***** válasza:
100%
30 órával a hátad mögött nem könnyű ez tény.adódhat váratlan forgalmi helyzet de ezeken kár töprengeni.sokan átmennek elsőre úgyhogy nem kell parázni.
2013. márc. 22. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 Thomech ***** válasza:
Nem nehéz, csak általában túl parázza az ember, főleg ha még az oktatója is egy segfej. Nekem 2 hete volt a vizsgám gond nélkül át mentem és szinte nem is izgultam csak annyit amennyi egészséges még (ahogy az oktatóm mondaná) lényeg a lényeg a társaim ott paráztak a vizsga napján mert azt se tudták hanyadika van mivel az ő oktatójuk könyv szerint mondta neki a dolgokat nekem pedig vegyesen az enyém tudjam a szabályokat de a való világba való vezetésre is hangolta a vezetői tudásomat :)
2013. márc. 22. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

én is átmentem elsőre, de sokat múlik a vizsgáztatón is. ha direkt kvótája van és meg akar buktatni meg fog, még ha valami kamu indokkal is...


viszont azt elítélem amit egyik volt évf társam csinált ráadásul az oktatóval lebeszélve: miután többedszer nem ment át, már szándékosan úgy csinálták a vizsgát, hogy olyat kapjanak akit meg lehet kenni... és így sikerült...


aki már több biztossal, nem tud átmenni egyszer se ott már vele van a gond... és mennyi ilyen vezet ott kint...

2013. márc. 23. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek a válaszát!


Tegnapelőtt volt a vizsgám és sikeresen átmentem elsőre :)

2013. márc. 28. 10:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!