Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » A 150 Ft-os kiegészító jegyet...

A 150 Ft-os kiegészító jegyet ki találta ki? A Volán társaságok, vagy a kormány?

Figyelt kérdés
2013. márc. 25. 15:34
 1/8 szántóvető ***** válasza:

Ne is mondd,vérlázító,gusztustalan dolog hogy a klímáért és a dönthető támláért fizetni kell.a busszal utazóknak kell fenntartani a buszokat ami egyébként közszolgáltatás tehát az adóforintokból kell üzemeltetni és fejleszteni.remélem lesz valami komolyabb megmozdulás ezügyben,buszok felgyújtására gondolok a pályaudvarokon elsősorban.bár én nem utazom busszal de csatlakozni fogok,elég volt a lehúzásból azt mondom.

De a kérdésre válaszolva,biztos hogy a volán ment az államhoz plusz pénzért,és a kormányból volt valaki aki kitalálta ezt a baromságot,a többi vadon élő állat meg megszavazta.

2013. márc. 25. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Első válaszoló: Valószínű. A kormány találta ki, méghozzá azért mert így akarja átterelni az embereket a vasúti közlekedésre.
2013. márc. 25. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 szántóvető ***** válasza:
akkor így kommunikálja a kormány,ne a jobban felszerelt buszokra fogja.Nem értem miért kell állandóan hazudozni.
2013. márc. 25. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ezt pártunk és kormányunk találta ki - mint utóbb kiderült, NEM azért, hogy vasútra terelje a népet, hiszen ott is emelték a legtöbb pótjegy árát és törölték el a virtuális kilométerszámítást sok viszonylaton. Inkább arról van szó, hogy burkolt jegyáremeléssel próbálnak csökkenteni a Volán-társaságok költségvetéseinek a hiányán.
2013. márc. 25. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
azért azt hozzátenném, hogy a vasúttal ellentétben a buszon a pótjegyért cserébe semmilyen extra szolgáltatást (klíma, dönthető ülés, ...) nem garantálnak :/
2013. márc. 25. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
...és még állva is lehet utazni a buszokon, mert akkor is meg kell venni a jegyet, ha nincsen ülőhely! Köszönöm szépen a válaszokat. Úgy látszik nem csak az én agyam forrt fel, bár nem utazom busszal.
2013. márc. 26. 09:19
 7/8 anonim ***** válasza:

Én azért örülök ennek a plussz jegynek, mert így legalább van helyem a buszom. A rendelet így már lehetővé teszi hogy az álló utas szállítását megtagadja a volán cég. Eddig nem tette. Nálunk azért vezették be, mert a hosszú vonalakra 4-5 éves buszok kerültek.Elég sok felháborodás volt ebből, de most már a távolsági járat valóban távolsági.Nem megy be minden faluba, és a helyközi utasok az utolsó szabad helyeket foglalhatják el.Nyugdíjas busz megszűnt,mert őket engedik fel utsónak a buszra.

Szóval én örülök ennek, mert már nagyon a bögyömbe volt hogy sok ember akik 12 km-t utaztak , pont a távolsági 200 km távolságba közlekedő buszt választották a klíma meg a kényelmes ülés miatt.Vannak helyközi járatok,használják azt.

2013. ápr. 1. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Mi az a nyugdíjas busz? Meg mi az, hogy őket "engedték fel" utolsónak a buszra? Mintha a náci korszakról, vagy észak-dél

viszonyairól beszélnénk...

2013. ápr. 3. 18:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!