Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Wizzair mennyire hajlamos...

Wizzair mennyire hajlamos időpontot változtatni?

Figyelt kérdés
Vettem egy oda-vissza jegyet, csak az a baj hogy a "vissza" közben már nem jó, egy nappal szeretném eltolni. Ezt meglehet úszni ingyen?

2013. ápr. 7. 22:04
 1/2 anonim ***** válasza:
Nézd meg a honlapjukon, de szerintem csalódni fogsz. Ha normál, nem feláras jegyet vettél, akkor általában több a változtatási díj plusz az eredeti jegy ára, mintha nem változtatsz, és veszel mellé egy új jegyet. Én régebben sokat utaztam velük, akkor bizony ez előfordult, mostanában se hiszem, hogy más lenne a helyzet.
2013. ápr. 7. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Bizony, a járatmódosítási díj 8250 Ft internetes felületen, 12375 Ft telefonos ügyfélszolgálaton. Szóval lehet, hogy olcsóbb új jegyet venni, meg kell nézni az árakat.
2013. ápr. 8. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!