Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Párizsból Londonba milyen...

Párizsból Londonba milyen tömegközlekedéssel lehet lehet a legkönnyebben és a legolcsóbban eljutni?

Figyelt kérdés

Párizsból szeretnék Londonba eljutni, de ha lehet nem repülővel, milyen lehetőségeim vannak, s milyen árakban?

Tömegközlekedéssel, tehát se kocsi, busz, kerékpár stb.



2013. ápr. 10. 15:59
 1/7 anonim ***** válasza:

Se kocsi, se busz, se kerékpár és ne is repülő?

Akkor egyértelmű a kérdés: vonattal.

2013. ápr. 10. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Eurostarral.
2013. ápr. 10. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm!


Az érdekelne még, milyen árakba kerülnek ezek, lehet-e rá valamilyen kedvezményt kérni, pl.: diákjegy? S körülbelül milyen hosszú a menetidő?

2013. ápr. 11. 13:59
 4/7 anonim ***** válasza:

Egy számítógép előtt ülsz, aminek van internet elérése. Használd!

:)

2013. ápr. 11. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nos ezalatt az 5 perc alatt sikerült kiderítenem, hogy

Menetidő: 2 óra 13 perc. Nincs átszállás, közvetlen járat.

Árak 92-250 GBP, retúr jegy. (Tehát az árak angol fontban értendők)

De ez rengeteg mindentől függ, ahogy néztem a jegyfoglaló rendszert. Kb mint repülőn: retúr vagy sima jegy, felnőtt vagy fiatal vagy gyerek, mikor indulsz, mennyivel előbb foglalsz stb. Mindent be kell állítani, és kidobja, hogy mennyibe fog kerülni. Ezt már neked kell megcsinálnod, mert nem tudjatom a részleteket. Nyugodtan kezdd el lefoglalni a jegyeket, még ha csak tájékozódni is akarsz. Amíg nem adsz meg bankkártyaszámot, addig úgysem tudnak pénzt levonni róla.

2013. ápr. 11. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Már csak azt nem értem, hogy minek akarsz egy ilyen útnak nekiindulni, ha még arra sem vagy képes, hogy utánanézz...
2013. ápr. 11. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget, már utánanéztem, de gondoltam, jobb, ha másokat is megkérdek, szeretek biztosra menni, nem szeretem a meglepetéseket.
2013. ápr. 11. 17:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!