Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Miért van az, hogy Miskolcon...

Miért van az, hogy Miskolcon a buszok, villamos nem tiszták?

Figyelt kérdés

Voltam Miskolcon és össze lehet hasonlítani a két közlekedési vállalatot.

Miskolcon a busz,villamos nem olyan tiszta,kellemetlen szagú belülről és még a bérlet is drága 7.000-ft.

Debrecenben pedig a villamos,busz,troli mindig tiszta,jó akkor van kellemetlen szag,ha pl. valami hajléktalan utazik,de mindig tiszt és nincs kellemetlen szag sem,és a bérlet itt csak 6.500-ft,pedig itt még trolibusz is van meg nagyobb város is.

Miskolcon miért nem olyan a helyzet?



2013. ápr. 13. 18:25
 1/9 anonim ***** válasza:
Gondolom azért, mert elég sok mávos kocsi is retkes. Biztos vagyok benne, hogy nem az MVK dolgozói koszolják össze éjjel a József Attila úti telepen unaloműzésből. :)
2013. ápr. 13. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 petizacc ***** válasza:
16%
Sziklaszilárd logikámmal kikövetkeztettem, hogy azért mert nem takarítják őket!
2013. ápr. 13. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
De takarítják. Rendesen. De elég sok mocsok alak is felszáll rájuk. Mondjuk sokkal tisztábbak az országos átlagnál, amit tapasztaltam. És nem csak országos, de a szomszédos országokban is vannak jócskán problémás utasok, akikkel legalább annyit szívnak az ottani közlekedésiek mint minálunk.
2013. ápr. 14. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:

Évszak is számít, vagy hogy esik-e az eső.


A régi Ikarusz buszok voltak a jók, amiken óriási ablak volt, és még ki is lehetett nyitni. Ha az ablak be van zárva, a szellőztetés/légkondi meg nem működik, esetleg még felszáll egy hajléktalan is, a szag csak úgy terem!

2013. ápr. 18. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
54%

Magyarországon alapvetően az utazóközönség egy kalap sz@rt sem érdemel. Önmagukra és a környezetükre sem igényesek. Az ilyeneknek nem busz, hanem lovaskocsi való.


Kérdező ezt mennyi utazásból szűrted le?


Mert ha 1 hétig mindig ez volt, elhiszem..de 2 útból nem.

Debrecenben az a baj, hogy az új Volvok esnek szét.


Ezzel nincs bajod??

2013. ápr. 20. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
81%
Jártál már Pesten? Sírva fogsz visszagondolni Miskolcra... Amúgy Debrecenben meg sokkal ritkábban járnak, közlekedés szempontjából Miskolc jobb. Bár igyekeznek azt is lezülleszteni.
2013. ápr. 22. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Hát, azt tudom, hogy a magyar járműveket elhanyagolják nagyon. emiatt az orosz metrók is tönkre mentek.

de lehet, hogy csak azért nem, mert minek? ha új járatokat vesznek?

általában ilyenkor nem foglalkoznak ezzel.úgy tudom.

2013. máj. 1. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
2016. ápr. 14. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Sok a roma, és sajnos egyre több romák közelében élő magyar elromásodik. Pl minap pár fehér gyerek a buszon(ami a gettón megy keresztül) az busz ablakából köpködte a kocsikat
2016. ápr. 15. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!