Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Meddig kell kérni a jegyet?

Meddig kell kérni a jegyet?

Figyelt kérdés

[link]


Ide megyünk holnap és én még nem vonatoztam,tatabányán a konzumnál kérek jegyet..mit kell mondani meddig kérem? ha oda-visszát akarok akkor kell mondani,hogy ... retúr?


2013. ápr. 14. 19:46
 1/3 anonim ***** válasza:

Addig kérd ameddig mész, és kérdezd meg, hogy hol kell ászállni, de ezt megnézheted az indulás és érkezési állomások begépelésével az elvira.hu-n, a hivatalos máv-menetrendi oldalon. Könnyű kezelni.


Igen azt kell mondani, hogy retúr, de lehet, hogy ezen a távon nem adnak ki retúrt, ezért majd lehet, hogy megkérdezik, hogy mikor utazol vissza, és kettőbe adja a jegyet (egyet oda, egyet vissza).


Retúr esetén a visszaútra is őrizd meg a jegyet, mert akkor egybe adja.


Jó utazást kívánok!


BTW jegyet Tatabánya vasútállomáson kell venni.

2013. ápr. 14. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A BTW-s mondatot felejtsd e! Bocsi. Nemn vagyok bányai és nem tudtam mi az a Konzum. Már tudom.
2013. ápr. 14. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Bicske alsóig kérd, és ott szállj le. Ha a linkelt oldalon felfelé mozgatod el a térképet látni is fogod mennyit kell onnan sétálnod.
2013. ápr. 14. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!