Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Teljesárú Cegléd - Bp vonatbér...

Teljesárú Cegléd - Bp vonatbérlet olcsóbban? Munkáltató nem támogat!

Figyelt kérdés
Ceglédről járok naponta dolgozni Bp-re vonattal. A munkahelyem március óta nem fizeti a 86%-át a bérletemnek, ami így nagyon drága lett! Tudom hogy törvényileg kellene, de munkaüggyel semmire sem megyek. Csak legfeljebb még ki is rúgnak... 42.900 most a bérlet, eddig ebből nekem csak 6000-et kellett fizetnem, a többit állta a cég. Mégis hogy tudom olcsóbban megúszni??? Valami jó ötlet? Köszönöm mindenkinek!!!

2013. ápr. 19. 18:10
 1/4 anonim ***** válasza:

[link]


Hasonló cipőben járok én is... utánaszámoltam: 35 kilométeres bérlet felett már megéri. Egy hónapra leosztva alig 21ezer. Egyetlen baj, hogy egy összegben kell fizetni, viszont akkor egész évre nincs rá gondod. Neked már fél év alatt behozza az árát. Ha tudsz rá félretenni/kölcsönkérni, egyértleműen a legjobb választás. És nemcsak munkábajárásra jó, hanem egy évig gyakorlatilag bárhová ingyen utazol vonattal. Az se semmi!

2013. ápr. 19. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
én is a Start Klub kártyát tudom javasolni. Hátránya, hogy egyben kell fizetni, viszont havi szintre leosztva nagyon megéri :) de szerintem akkor már inkább a VIP változatot vedd, az nem sokkal drágább, mint a Bónusz, viszont jó 1. osztályra és IC vonatra is
2013. ápr. 20. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek, nem gondoltam volna hogy ilyen kézenfekvő a válasz! Ez tényleg jónak tűnik és még vidékre is bármikor ingyen megyek a rokonokhoz. Azt néztem hogy a VIP csak első osztályra jó, intercityre nem, de majd megérdeklődöm hétfőn. Az a +30e Ft egy évre ezért már semmiség. Első osztályon munkába járni se semmi :)
2013. ápr. 20. 15:29
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
a VIP kártya az bármelyvonat bármely kocsiosztályára jó :) tehát akár IC 1. osztályra, vagy a Railjeten a komfortkocsiba (1+) is :)
2013. ápr. 21. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!