Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Van közöttetek női buszvezető?...

Van közöttetek női buszvezető? Szeretnék a bkv-hoz jelentkezni, de kb.10-ből 9-en lebeszélnek. Tényleg annyira gáz?

Figyelt kérdés
2009. szept. 27. 10:02
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

nem olvasol híreket?

itt írtunk véleményeket: http://www.gyakorikerdesek.hu/kozlekedes__tomegkozlekedes__4..


mindenesetre fontos a helyzeted is. Ha nagyon kell a munka, és nincs más, vagy ha imádod a buszokat és ez az álmod(volt egy oszt társam általánosban akinek ez volt az álma, h bkv sofőr lesz), szal ha ezt akarod, akkor menj.


Én sokszor láttam női sofőrt. Nem tudom, hogy a férfi sofőrök hogy viszonyulnak a női kollegáikhoz, de én mint utas teljességgel elfogadom őket. Illetve bevallom, hogy a nagyobb testesebb nőket fogadom el én is jobban. (most csak arra gondolok, hogy nem a vékony bordakilóg alkatúakat)

Szóval ha egy vékony kis csajszi vagy, akkor nem tuti, hogy neked való, kell hozzá szerintem kis erő is.


nah mind1, gondolom, hogy nem azért beszélnének le mert nő vagy, hanem a körülmények miatt.

2009. szept. 27. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Az veszélyes szakma.
2009. szept. 27. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

Már kiskorom óta nagyon oda vagyok a buszokért.

Nem akarom életem végéig ezt csinálni, csak pár évig, de elég sok rosszat lehet hallani róla.

2009. szept. 27. 12:07
 4/17 anonim ***** válasza:

Szinte az ossze busz automata valtos, es mindben van szervo kormany. Akkor miert lenne nehezebb vezwetni,mint egy szemelyautot. Amerikaban rengetek noi sofor van. En lattam rengetek noi kamionost, sot meg noi autoszerelot is. De nem kell messzire menni, az otvenes evekben Magyarorszag(is) a noi traktorosok orszaga volt. Pedig akkor hol volt meg szervo,meg automata valto???

Csinald nyugodtan. Tok vagany szerintem, egy noi buszsofor.

2009. szept. 27. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
A C-m már megvan, és ott mind a váltó, mind a kuplung eléggé emberes volt, mégis végig élveztem. Itt meg, ha automata váltó van, talán könnyebb. Igazából a mostanság egyre sűrűbb, sofőrök elleni támadások aggasztanak.
2009. szept. 27. 14:01
 6/17 anonim ***** válasza:
Én eddig egy női sofőrt láttam buszon, de pl metrón sok van úgy tudom.
2009. szept. 27. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

Buszon is vannak szép számmal női vezetők.

Ha mindenáron buszozni szeretnél hajrá. Már C kategóriával is jelentkezhetsz pár garázsba. Most nem mindegyik fogad C kat. jogsival rendelkezőket.


Én még ajánlom a trolit is. Hétvén volt szerencsém kipróbálni egy ZIU oktató trolit. Hát azért ahhoz is kell egy kis erő de van kormány rásegítés is szóval nem nehéz.

2009. szept. 27. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

Kérdeztem, de C-vel csak úgy mehetek, ha az már 2 éve megvan.

De annyi ideje még nincs. A trolik működésileg teljesen mások, így azokért egyáltalán nem vagyok oda. Pedig azt folyamatosan hirdetik, és már B-vel is lehet jelentkezni oda.

2009. szept. 28. 09:37
 9/17 anonim válasza:
100%
Főleg lelkileg legyél rendben, mert sokat kell tűrnöd majd. a Főnökeid pofátlanságát, ha olyanok, akkor a kollégáid piszkálását, és persze az utasok is neked fognak beszólni azért, ha nem tetszik a menetrend, és ezt nehéz elviselni, tapasztalatból mondom. A buszok koszosak, büdösek, néha apróbb javításokat is neked kellhet megcsinálnod. Stresszes meló, kevés fizetésért. Ha viszont annyira szeretnéd, hajrá!
2009. okt. 2. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Szép szakma,és semmi kizáró ok azért mert nő vagy.Ha nem is automata a váltó,akkor is a mai buszoknak oly könnyen megy mint egy Pandának,kormány meg szervó és aolyan pózba állítod ahogy akarod,akár egy kisautóban
2009. okt. 3. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!