Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Mit tegyek? Tegnap óta nincs...

Mit tegyek? Tegnap óta nincs meg a bérletem. Sehol sem találom. Ma megbüntettek, se kedvem se pénzem nincs kifizetni a bírságot. Ráadásul az a rossz hogy holnap elseje és áprilisi bérletet sehol nem lehet kapni, ráadásul kéne egy diákigazolvány is.

Figyelt kérdés

2013. ápr. 29. 17:35
 1/6 anonim ***** válasza:
Holnap 30-a.
2013. ápr. 29. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

Veszel egy 30 napos bérletet. Kérsz az iskolától egy iskolai igazolást és tadam.

Ha nincs meg a bérleted és a diákod akkor a büntivel sajnos nem tudsz mit kezdeni, vagy fizetsz vagy hagyod hogy kamatozzon. Ha megvan vidd el bemutatni és akkor csak asszem 1000 ft-ot kell fizetned.

2013. ápr. 29. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
12.300 forintra büntettek
2013. ápr. 29. 17:56
 4/6 anonim ***** válasza:
Így jár aki bliccel.
2013. ápr. 29. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én a helyedben keresném az igazolványom és a bérletem, hogy hátha meglesz, és mint fent is írták, akkor elképzelhető, hogy kevesebbet kell fizetni.


Pro tip: Nem hiszem, hogy dematerializálódtak és feltöldődtek az internetre, így Google-lel vagy Gyakorikérdésekkel nehezen fogod megtalálni őket.

2013. ápr. 29. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
engem tavaly kétszer elkaptak, és nem akartam fizetni, és irtam méltányossági kérelmet emailben, amiben kitértem arra,hogy tanuló vagyok, nincs bevételem stb., és csak részletekben tudok fizetni,meg stb.,én is irtam hogy vaóolt bérletem is, csak otthon felejtettem , és tudod mi történt ? kaptam tőlük ajánlott levelet, és elengedtek 4000fttal, amit tegnap ki is fizettem.ugyhogy a bkv oldalán próbálj meg méltányosságit irni, ha már magadban eldöntötted, hogy nem fizetsz 16000-t.veszteni nem vesztesz vele, sőt időt nyersz, ami rossz, hogy ha nem fogadják el, akkor már mndenképp kell fizetned....
2013. ápr. 30. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!