Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Miért kellett 2db jegyet...

Miért kellett 2db jegyet fizetnem (300Ft-ot) a 4 éves kislányomnak távolsági buszon?

Figyelt kérdés

Eddig úgy tudtam,hogy 6 éves kor alatt nem kell fizetni a távolsági buszon!!!!

Teljesen felháborodtam és a sofőr mindenki lehúz 300Ft-tal akkor szép kis összeget szed össze naponta!!!!

Írtam E-mailt a Volánnak kíváncsi leszek mit írnak vissza.



2013. máj. 5. 09:35
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Napokig azzal volt tele minden tv, újság, de még a Gyk is, hogy bevezették a kiegészítő jegyet -kössz vitya-, a 70 km-nél hosszabb járatokra, és azoknak is kell fizetni, akiknek alapból ingyenes az utazás.

Május 15-től bevezetik a vonatokon is.

2013. máj. 5. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszodat és sajnos így van miért kell 1 gyereknek fizetni!!!

:(

2013. máj. 5. 11:07
 3/5 A kérdező kommentje:

Nem nagyon nézek tévét,mert már unom,hogy gyilkosság,baleset,katasztrófa.....politikáról.

Nálunk mese megy vagy legtöbbször nem nézünk tv.

2013. máj. 5. 11:10
 4/5 anonim ***** válasza:
67%
Így meg tájékozatlanok maradtatok. Na ezért kell a tévében legalább a híradót megnézni. Megspóroltál volna egy kellemetlen levelezgetést. Ez az új trendiség,hogy ééééén neeem nézek tévét,de neeeem áááám,látod,visszaüt.
2013. máj. 5. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszi szépen a válaszodat,de akkor sem fogok TV-t nézni,mert elég furi,hogy visszafelé is gyors járattal jöttem és senkinek nem számoltak fel pótjegyet!!!!!

csak simán fizettem a teljes áru jegyet magamnak!!!!

Szóval érdekes.

2013. máj. 30. 19:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!