Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Ezt a fajta bérlet csalást...

Ezt a fajta bérlet csalást észre vennék?

Figyelt kérdés

Az ellenőr azt 100%, hogy igen de most mindegy, a járatokat nagyon ismerem, tudom melyiken vannak melyiken nincsenek.

Tehát felnőtt bérlet-el kéne utaznom de mivel ki*aszott mocskos drága (5km.re 10000ft) ezért arra gondoltam , hogy diákbérlettel járok a tesómnak a bérletével mert diák:D

Régen is csináltam ilyet soha nem vették észre...de most elég sokat szigorítottak szerintetek?

Ja és a másik kérdés az lenne, hogy a felnőtt bérleteken a számok más színűek mint a diákén? köszi a válaszokat amgúy kur*ára fontos.



2013. máj. 10. 17:20
 1/9 anonim válasza:
Pont tegnap láttam egy ilyen kísérletet, diák nélkül azonnal helyszíni bírság. :/
2013. máj. 10. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Minden kedvezményes jegyhez, bérlethez kérik a jogosultságot igazoló okmányt. Jelen esetben elkérik a diákigazolványt is!
2013. máj. 10. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 schocko ***** válasza:
100%
5 km még gyalog se sok, miért nem mész bicajjal?
2013. máj. 10. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó mondja jól!
2013. máj. 10. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Vidd magaddal a tesódnak a diákját is. Ha hasonlítasz rá akkor nem szúrják ki.
2013. máj. 10. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

"ki*aszott mocskos drága"? Ha munkába jársz vele, 5 km, naponta 2x, heti 5x, az havonta ~200 km, tehát 50 forintot fizetsz egy kilométerért. Ha ezt sokallod, ne ülj taxiba, mert szívbajt kapsz :)

Ahogy mondják, ülj inkább bringára. Gyorsabb, mindig van ülőhely, nem cseszeget az ellenőr. Tekerni kell, hát istenem, de gondolj bele, hogy egy óra tekeréssel ~1000 Ft-ot spórolsz. Ha a BKV bérlet árát sokallod, akkor valsz az órabéred kevesebb ennél.

2013. máj. 10. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Igen én is inkább a tekerésnél maradtam:D
2013. máj. 10. 23:50
 8/9 A kérdező kommentje:

ja de amúgy szerintem akkor is k*rva drága 5 km-ért ennyi.

persze annak furcsa , hogy 5 km-t busszal szoktam megtenni aki nagyobb városba van és ott sokkal nagyobbak a távolságok.

De jelenesetben nekem ez az 5 km gyalog kicsit sok lenne..bicaj a nyerő.

2013. máj. 10. 23:52
 9/9 anonim ***** válasza:
Az üzemanyag is k..va drága!
2013. máj. 11. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!