Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Az Elvirán a menetrendeknél a...

Az Elvirán a menetrendeknél a gyorsvonatok mellett mért a régi, pótjegy nélküli árak szerepelnek akkor is, ha 15-e utáni dátumot írok be? És hétfőn mért drágább az IC, mint kedden, mikor csak péntek és vasárnap a csúcsidő?

Figyelt kérdés
2013. máj. 11. 21:31
 1/7 anonim ***** válasza:
Egyrészt nem az összes gyors lesz pótjegyes, másrészt nem biztos, hogy végeztek már a frissítésse
2013. máj. 11. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Az utóbbi lesz, mert kimentem az állomásra és megkérdeztem: bizony pótjegyes lesz a vonatom.
2013. máj. 11. 23:14
 3/7 anonim ***** válasza:
azért nem szerepel benne, mert június 1-ig az Elvirás váráslásoknál nem kell gyorsvonati pótjegyet fizetni :) (kedvezmény)
2013. máj. 12. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Az remek. Kár, hogy az én kisvárosomban nincs jegykiadó automata, és sajna nyomtatóm sincs. Ha olyan jól menne nekem, hogy nyomtatóm legyen, akkor meg észre se venném azt a 2400Ft-ot, amivel drágábban fogok utazni havonta.
2013. máj. 12. 22:38
 5/7 anonim ***** válasza:
Júniusi dátumnál sem adja hozzá a póddíjat, szerintem még nem frissítették a rendszert. Az Elvirának nem az internetes árat, hanem a pénztári árat kellene szerintem közölnie, szóval 2 nap, és még nem tudja az új árakat.
2013. máj. 13. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

maradjunka annyiban, hogy a pénztárban sem tudjuk az új árakat :D az Elvirában is egy kattintás lenne bekapcsolni a pótjegyet, de mivel a ****** Minisztérium még ma is változtatott rajta, ezért senki nem tudja, hogy holnaptól kinek és mennyit kell fizetni. Pénztárban sem lehet emiatt elővétellben megvenni, hogy ne legyen később felháborodás, meg kártérítés igény


A ****** szabadon behelyettesíthető az NFM-ről alkotott vélemény alapján

2013. máj. 14. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Holnaptól bejön a pótjegy, és az Elvirán még mindig az alapár van. Mindegy, megvettem előre a jegyet IC-re, ha minden igaz, valami 100Ft-tal több, mint a gyorspótjegy, és az IC legalább tiszta.
2013. máj. 14. 22:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!