Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » A Deák tértől az Arany János...

A Deák tértől az Arany János útig hogy jutok el?

Figyelt kérdés
Egy honlaton olvastam,hogy 5 perc séta. Tudom,hogy metróval egy megálló lenne, de könnyen el lehet találni gyalog is? mert ha nem, akkor inkább lehet, hgy a metrót választom, ugyanis vidéki vagyok. Köszönöm

2013. máj. 29. 16:36
 1/5 anonim ***** válasza:
Csak egyenesen kell menni, legalábbis a két metrómegálló között. Pontos cím ismeretében a Google Maps is megmutatja.
2013. máj. 29. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

és tényleg egy ilyen 5 perc körüli séta? :)

köszönöm, megtaláltam maps-on

2013. máj. 29. 16:51
 3/5 anonim ***** válasza:
Igen, kb 5 perc. A bazilika felé mész, egyenesen. Nem a villamosok felé, tehát ha pl. leszállsz a villamosról, arra mész amerre már nincs sín:) A király utcát elhagyva 2-3 utcasarok még
2013. máj. 29. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Több Arany János utca van. Ha az V. kerületit keresed akkor valóban 5 perc séta.
2013. máj. 31. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm, a metrót választottam, de aztán elsétáltam oda, csak kíváncsiságból, legközelebb menni fog, köszönöm! :)
2013. máj. 31. 17:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!