Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Hogyan tudnék legálisan (nem...

Hogyan tudnék legálisan (nem lopással) busz-járatszám táblát szerezni?

Figyelt kérdés
Szeretnék egy busz-járatszám táblát, aminek az egyik oldalán a járatszám van (kívül), a másik oldalán a megállók (belül). A régebbi buszokon még ilyen van és nem digitális kijelző. Szóval egy ilyen táblára lenne szükségem, és az lenne a kérdésem hogyan tudnék hozzájutni egy ilyenhez? Június 1.-én az több busznak is megváltozik a menetrendje, tehát gondolom új táblákra is szükségük lesz. Ha elmegyek a végállomásra és kérek egyet, lehetséges, hogy adnak nekem? De bármilyen más ötletre is kiváncsi vagyok. Köszönöm. :)
2013. máj. 29. 17:14
 1/7 anonim ***** válasza:
13%
Nyugodtan szedd le és vidd. Volt osztálytársam is csak úgy elhozta, tegnap voltam nála, ott volt a polcon a 3-as villamos táblája. Múlthéten meg bicikliztem és egy rasta csávó tök lazán sétált, kezében egy táblával, az meg valami buszé volt, nem láttam teljesen a számot.
2013. máj. 29. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Amado atya ***** válasza:
100%

[link]


Deák tér, Földalatti Múzeum.

2013. máj. 29. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Az elsőre ne hallgass, emlékszem én azokra az időkre, amikor a lopások miatt A4-es cetlik és a buszt belepő koszba rajzolt számok jelentették az utastájékoztatást igen gyakran. A Földalatti Múzeumban és a BKV különböző rendezvényein legálisan juthatsz e táblákhoz.
2013. máj. 29. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
79%
Bontóból
2013. máj. 29. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Menj el a telepre, és kérd nagyon nagyon széepn. A bontóban szokott lenni jópár darab.
2013. máj. 29. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
A végállomások tartózkodójában is tartanak táblákat,így az sem egy hülye ötlet.De egy-egy doboz sör nem árt,ha van nálad hálából.
2013. máj. 29. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
BKV közönségszolgálat, Akácfa utca. Régebben árultak ezt is.
2013. máj. 31. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!