Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Budapest Keleti-pályaudvartól...

Budapest Keleti-pályaudvartól a Margitszigetre hogyan jutok el?

Figyelt kérdés
Nem voltam még egyedül soha Pesten, de orvoshoz kell eljutnom a Margitszigetre. Valaki segítene, melyik busszal tudok eljutni oda és mennyi idő kb? Csak busszal szeretnék utazni, mert mással még soha sem utaztam.
2013. jún. 3. 16:05
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

A BKV útvonaltervezője ezt dobta ki... igaz, metróval indít, de hidd el, az se gáz ;)


Felszáll Keleti pályaudvar

M2 Metró 2 megálló

2 perc várakozás 4 perc utazás

Átszáll Astoria

9 Busz 6 megálló

3 perc várakozás 13 perc utazás

Átszáll Jászai Mari tér

26 Busz 3 megálló

3 perc várakozás 4 perc utazás

Leszáll Parkmozi köz

Összesen: 6.247 km

Indulási idő: 2013/06/03 16:24

Eljutási idő: 34 perc

2013. jún. 3. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
úr isten elég durvának tűnik ennyi átszállással. De itt nem kell sétálgatnom ugye, hanem ahol leszállok ott áll meg az amire fel kell szállnom utána?
2013. jún. 3. 16:33
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Szia, menj el a 2-es metróval 1 megállót a Blaha Lujza térig (ugyanezt az utat megteheted busszal is (5, 7, 7E, 107E stb.), sőt, gyalog sem megtehetetlen) és Blaháról pedig 4-es vagy 6-os villamossal menj a Margit-sziget megállóig!
2013. jún. 3. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Na ezt nem tudom neked megmondani, én is vidéki vagyok... a metrótól mindenképp gyalog kell menj a buszmegállóig, ott, ha szerencséd van, ugyanaz megy tovább.
2013. jún. 3. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek. lehet menni sem tudok, ha úszni fog a Margitsziget
2013. jún. 3. 17:03
 6/14 anonim ***** válasza:

Metróval egy megálló a Blaha, ott szállj le és a 4-6os villamossal a Margitsziget megállóig kell menni.

A 9-es buszos történet neméppen gyors, 10 percenként jár..

2013. jún. 3. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Orvos a Margitszigeten? Hát ez érdekes. Amúgy az első a lehető legbonyolultabb verziót mondta el.
2013. jún. 3. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Most a 26os busz nem jár ma estétől. (forrás: bkk fb oldala) Egyébként Blaháról a 4 v 6os villamos elvisz.
2013. jún. 4. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Focus Med-be megyek szemműtét miatt kontrollra Győrből. Az a baj nem tudom, hogy már úszik-e vagy fog szombatig, mert akkor nem is agyalok rajta hogy jutok oda, ha le lesz zárva.

valakinek nincs infoja?

2013. jún. 4. 12:13
 10/14 anonim ***** válasza:

Javaslom, hogy folyamatosan figyeld a híreket, ugyanis a rekordközeli vízszint miatt számítani lehet a Margit-sziget teljes lezárására és kiürítésére is - ahogyan ez a legnagyobb árvizek idején megszokott.


Ha mégis be lehet jutni a szigetre, számíts arra, hogy azon belül tömegközlekedés a következő bő 1 hétben szinte biztosan nem lesz. Tekintettel arra, hogy a Margit hídtól a klinika messze van, inkább az Árpád hídról célszerű megközelíteni azt.


A Keletinél a jelzéseket követve szállj fel az M2-es metróra a Déli pályaudvar felé, menj 3 megállót a Deák térig. Kövesd a kék "Metró 3" jeleket, szállj fel az M3-as metróra Újpest felé, menj 5 megállót az Árpád hídig. Itt nyílegyenesen hagyd el az aluljárót, a felszínen szállj fel a 34-es vagy 106-os buszra, melyekkel 3 megállót kell menned, a Szigeti bejáróig. Irányonként egy átszállójegy így elég, hiszen a metrók közötti átszálláskor nem kell új jegy.


Ha ragaszkodsz a csak buszos megoldáshoz, akkor az 5, 7, 7A, 133E, 178, 233E buszok bármelyikével menj az Astoria megállóig, majd a 9-essel a Raktár utcáig, végül a túloldalról induló 34, 106 buszokkal a Szigeti bejáróig. Ez esetben egy átszálló plusz egy vonaljegy kell vagy három vonaljegy irányonként.

2013. jún. 4. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!