Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Június 24-én (hétfőn) Budapest...

Június 24-én (hétfőn) Budapestre utazok. Este 22:00-22:15 körül indulnék vissza a Sportarénához a Rákóczi híd budai hídfőjétől (Zöld Pardon). A buszom 22:40-kor indul a Sportarénától. Hogy tudnék a legegyszerűbben/a leghamarabb odajutni?

Figyelt kérdés

Légyszíves mindent írjatok le, mert nem vagyok jártas arrafelé:

- Hányas busz/villamos/metro? Melyik végálomás felé?


Előre is köszönöm szépen a választ.



2013. jún. 4. 16:28
 1/4 anonim ***** válasza:
Mivel valamilyen érthetetlen oknál fogva a 103-as busz Pest felé nem áll meg a ZP környékén, ezért én azt javaslom, hogy a Rákóczi hídon gyalog sétálj át és a Rákóczi híd pesti hídfőjénél szállj fel az 1-es villamosra. Közvágóhíd a megálló neve, és ez a villamos végállomása, tehát csak egy irányba tudsz felszállni. A villamossal Puskás Ferenc Stadion megállóig mész, ott van a buszállomás. Szerintem bőven belefér ez 40 percbe, bár kérdés, hogy mikor indul a villamos.
2013. jún. 4. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ilyen későn már szerintem meg van adva mikor indul pontosan a villamos, nézz ki egyet és konkrétan ahhoz menj ki. Így biztos nem megy el az orrod előtt és nem késed le emiatt a buszod.
2013. jún. 4. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Legkésőbb 22:15-kor a Rákóczi híd pesti hídfőjénél kell lenned, akkor indul az utolsó olyan 1-es villamos, amivel még eléred a buszodat.
2013. jún. 4. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm mindenkinek a gyors választ. :) Így már biztos sikerül. :)
2013. jún. 4. 20:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!