Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » S. O. S kérdés! Szekszárdnál...

S. O. S kérdés! Szekszárdnál mikor zárják le a hidakat? Lehet tudni? Meddig szoktak lezárva lenni a hidak ilyen esetekben? Lehet ezt tudni, vagy hol kell érdeklődni az ilyesmiről?

Figyelt kérdés
Holnap Pécsre utaznák, és nem szeretnék ott ragadni. Aznap este jönnénk is vissza.

2013. jún. 10. 22:34
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát ezt így nehéz megmondani. Ha a telefonodon van mobil internet lehetőség akkor érdemes figyelni a híroldalakat, Index.hu, hír24.hu, origo.hu, idokep.hu. Ezeken általában szoktak lenni rendszeres hírek ahol tájékoztatnak. Lezárásról így nem tudni nyilván akkor zárják le ha nagy gáz lenne és nagyon indokolt. Az esztergomi Mária Valéria hidat is egyrészt azért zárták le mert túl nagy volt már a nyomás és nem akarták terhelni a hidat, másrészt a hídról lehajtva már a Duna vagy is a kis Duna már elért egy szinten ami miatt indokolt volt a kis híd lezárása és bevédése hogy ott ne öntsön ki, és ne lepje be a fél belvárost. Ha arrafelé is erre az indoklásra kerül sor akkor tuti lezárják, de előtte pár órával biztos tájékoztatni fognak mindenkit majd. És ha lezárják akkor biztos lesz egy kerülő út ami lehet hosszabb lesz de valahogy megoldják hogy hazajuthass.
2013. jún. 10. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Pécs fele nem a 6-os főúton mennek a buszok? arra is el tudnak menni és akkor nem érinti a hidakat, az egyetlen híd az M9-es autóút közepén van és azt nem fogják lezárni
2013. jún. 11. 05:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

A szekszárdi hidat nem nagyon szokták lezárni. Én Bajai vagyok, a mi hidunk bajai lejáróját gyorsan elönti a víz, de egy darabig szoktak fél pályás közlekedésre lehetőséget adni, ekkora vizeknél viszont a Gemenci erdő vadállományának védelme érdekében zárják le elsősorban a hidat és az erdőn átvezető utat.

Ilyenkor mindig lehet Szekszárd felé kerülni, én nem is hallottam még olyanról, hogy lezárták volna magas vízállás miatt.

2013. jún. 11. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!