Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Mik az előnyei az InterCIty-nek?

Mik az előnyei az InterCIty-nek?

Figyelt kérdés

2013. jún. 24. 11:49
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Gyorsabb, tisztább, tuti van ülőhelyed.
2013. jún. 24. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
+ van rajta klíma.
2013. jún. 24. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Gyors, halk, légkondicionált, és a háromgenerációsokon már wifi is van. És mindegyiken van 230 voltos konnektor.
2013. jún. 24. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Elvileg amiket fentebb leírtak, gyakorlatilag annyi hogy kevesebb rajta a c.gány, mintha személyvonaton (gyors, sebes, mikor minek hívják) utaznék.
2013. jún. 24. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Nem áll meg minden fánál.

Egyébként simán utazik rajta mindenki, mert nem annyival drágább.


BTW, ha cigányozni akar valaki, akkor írja ki rendesen.

2013. jún. 24. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
"személyvonaton (gyors, sebes, mikor minek hívják)" - Ez attól függ, hogy hány helyen áll meg, milyen színvonalú szolgáltatást akarnak az útra biztosítani. Nem a "mikor mi" a döntőérv.
2013. jún. 24. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
nos igen, elméletben minőségibb, gyakorlatilag drágább, elsősorban hibrid vonatokon. legalábbis a szegedi hibridek között én nem tapasztaltam még sem légkondit, sem működő konektort, szóval papíron ezekért fizetsz, gyakorlatilag meg nem veszed igénybe úgyse. de ez csak ez a viszonylat.
2013. jún. 25. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
A hibridnél a gyorsvonati részen ne is várj mást, mint az utastársak által leharcolt csíkos Bhv-kat. Az IC részen fellelhető kocsik azért még mindig nincsenek olyannyira érintve a vandalizmus által. Bár, láttam már letört szappantartót Bp típusú IC kocsiban.
2013. jún. 25. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Nos.. szántam rá időt és pénzt.. ma az egyik IC-re vettem jegyet...


meglepődtem mennyire halk.. de nem csak a kocsi felfüggesztése hanem az emberek is...

Volt függöny... mögé pedig a 220V elrejtve... nekem működött.. vittem töltőt és egész úton töltődött a telefon.

Az igaz hogy a pannonnak nincs olyan lefedettsége a 100-as vonalon de legalább nem beszélgettem végig...


AZ űlés kényelmes volt, a fejtámla pedig fel-le állítható.

A kaller minden megálló előtt és után mondta hogy mi következik és hol járunk.. üdvözölt és búcsúztatott meg minden...

A WC tisztaságával van némi bajom, de legalább volt kéztörlő, wc papír, kuka, nyílt az ablak, záródott az ajtó, a wc-t le lehetett húzni, és a mosdóban MELEG VÍZ jött! (és még mosópor is volt...)

A Wi-Fi gyors és jó. A Youtube az egyedüli ami nem jön be rajta, minden más jó.

A célállomásra 3/5-nyi idő alatt érkeztünk meg (igaz ez kevesebb is lehetett volna mert vágányzári menetrend van érvényben)

Hidegebb volt az átlagnál így a klíma nem ment, de érezhetően be volt állítva egy hőmérsékletre a termosztát, mert volt mikor ki-be kapcsolt és jött a "meleg" levegő.


Jó ha volt 7-8-9 megálló a nyugatitól..


Mivel én 90%-os kedvezménnyel utazom ezért csak 300 forinttal fizettem többet mintha sebessel mentem volna.

2013. jún. 25. 23:56
 10/11 A kérdező kommentje:
És még egy mobil büfés is jött...
2013. jún. 26. 00:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!