Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » BKV vagy BKK menetrendi...

BKV vagy BKK menetrendi oldala miért nem elérhető?

Figyelt kérdés
bkv.hu még bejön, de mikor menetrendre kattintok onnantól semmi, bkk.hu egyáltalán nem tölt be? hol lehet menetrendeket ezen kívül megnézni még
2013. jún. 28. 07:39
 1/8 anonim válasza:
ha a menetrendre kattintasz akkor kiad egy oldalt na ott jobb oldalon van egy fülecske hogy menetrendek kattints rá és kiadja !
2013. jún. 28. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Ehol van e:


[link]

2013. jún. 28. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
BKK oldalán tökéletesen működik, bár ez a pdf-es technika már elég régi...
2013. jún. 28. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Általában amilyen egy cég, olyan a honlapja is. A BKV/BKK-ra ez tökéletesen igaz.
2013. jún. 28. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
11:13...ezt most nagyon megmondtad.
2013. jún. 28. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

nekem továbbra sem akar bejönni

már a linkre is rákattintottam de semmi, tölt s ennyi de oldal nem jön be

pedig nem is nettel van a gond, mert minden más kapásból működik :(

2013. jún. 28. 18:37
 7/8 anonim ***** válasza:
most nekem is bejött 10 mperc alatt...de nem egyedi. nem tudom milyen szolgáltatónál üzemeltetik a bkk.hu-t, illetve h ezért a megoldásért ki hány milliárd forintot kaphatott, de könnyen túlterhelhető, és nagyon gyakori, hogy 5-10 perc alatt tölt be...velem is előfordult már. valóban ahogy írják, kb ez is arra vall, amilyen maga a cég...
2013. jún. 28. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Tegnap végül estére sikerült betölteni az oldalt, bár nem 5-10 perc alatt, hanem kerek fél órába telt...s ez csak a kezdő oldal volt, aztán mikor ott is gondolkodott vagy negyed óráig leállítottam, nem vártam meg ratyi az egész
2013. jún. 29. 10:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!