Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Budapesten hogy jutok el a...

Patkós kérdése:

Budapesten hogy jutok el a keletiből a westendhez? mivel a legkönnyebb tömegközlekedéssel?

Figyelt kérdés

2013. jún. 30. 13:54
 1/8 anonim ***** válasza:
M2 Deákig majd onnan Nyugati Pu. 1 jegy elég.
2013. jún. 30. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
mármint ott átszállni M3-ra
2013. jún. 30. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Vagy sokkal gyorsabb, ha 1 megálló a körútig a piros hetes (vagy 2-3 megálló bármelyik másik busszal ami ugyan ott áll meg), illetve 5 perc alatt akár le is sétálható.


Ott pedig a 4/6 villamossal a nyugatiig.

2013. jún. 30. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Utolsó, ez igen nagy baromság. Időben minimális nyereség, cserébe plusz egy jegy kell. Ráadásul pótlás lesz holnaptól. És az az 5 perc az inkább 10, vagy még kicsivel több is.


Én egyébként a 73-as vagy 76-os trolit javaslom, előbbivel a Nyugati pályaudvarig kell menned, utóbbival a Lehel útig. A végállomást a Garay utcában találod meg, a McDonald's mellett nyíló Bethlen utcán kell egy rövid saroknyir besétálni.

2013. jún. 30. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Elhiheted, egy párszor már végigsétáltam rajta...


Mire leérsz a metróba addigra már az alsóerdőnél van az ember. Konkrétan a blaháig elmetrózni tovább tart, mint elgyalogolni, ha pont elmegy az orrod előtt a metró.


Az meg nem volt kérdés, hogy kell-e két jegy vagy sem. Csak az, hogy mivel a legkönnyebb.

2013. jún. 30. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat

a metró jegyek hogy kell kérni meddig? vagy hogy működik ez :D vidéki vagyok metrót se láttam még :DD

2013. júl. 2. 11:26
 7/8 anonim ***** válasza:
Nincs olyan, hogy metró jegy. Kérsz egy vonaljegyet és kész. Majd mikor mész le a metróba a mozgólépcső tetején bedugod a gépbe ami "lyukassza" - most már csak rányomtat mindenfélét. És ennyi, mehetsz lefele.
2013. júl. 2. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ja és metróról metróra való átszállásnál nem kell új jegyet lyukasztani!
2013. júl. 10. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!