Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Vonatoknál hogy lehetséges...

Vonatoknál hogy lehetséges az, hogy meg is áll, meg nem is?

Figyelt kérdés

Tavaly néztem az Elvirában, hogy a Győr-Celldömölk vonalon volt egy olyan gyorsvonat, amivel el lehetett jutni Győrből Pápára úgy, hogy sehol sem állt meg. Ez valami nemzetközi vonat volt, a nevére nem emlékszem és Horvátországba ment, este 8 után indult.

De volt egy vele percre pontosan induló gyorsvonat is Győrből Pápára, ami meg a szokásos 4 helyen megállt, gondolom ez a kettő egy és ugyanaz a vonat volt. Hogy lehetséges az, hogy nem áll meg, de közben mégis?


2013. júl. 15. 18:49
 1/6 anonim ***** válasza:
szerintem 2 különböző lehetett
2013. júl. 15. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
De percre pontosan ugyan akkor és ugyan arról a vágányról indult volna 2 különböző vonat, ráadásul egy egyvágányú, villamosítatlan mellékvonalon?
2013. júl. 15. 19:05
 3/6 anonim ***** válasza:
Valószínűleg elírás lehetett
2013. júl. 15. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Asszem az Istria volt, a 9208 sz. vonat vitte, közvetlen vonatrészként. Azok csak hálókocsik voltak, így ahol a hálók lelógtak a peronról, ott nem lehetett rájuk felszállni. Meg amúgy is Mucsajpuszta-alsóról aligha akart valaki az Adriára menni :D
2013. júl. 15. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Utolsó, igen, az Istria volt, köszönöm a válaszokat:) Így már értem, sajnos élőbe nem láttam a vonatot, pedig gyakran járok a vonalon, talán idén is lesz.
2013. júl. 15. 20:48
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem valami Jadran nevezetű vonat rémlik. Szerintem a nemzetközi vonatnál volt egy szám, mondjuk 91 és alul le volt írva, hogy mondjuk csak a nyári menetrendi időszakban közlekedik, míg a belföldi gyors a téli menetrendi időszakban, de ugyanabban az időben.
2013. júl. 16. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!