Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Budapesten a keletiből hogy...

Budapesten a keletiből hogy tudok a legkönnyebben eljutni az Árpád híd volánbusz pályaudvarra?

Figyelt kérdés
soha nem voltam még Budapesten tömegközlekedéssel és nincs fogalmam arról sem hogy mit hol találok pl metróállomás villamos stb le tudná nekem valaki írni hogy hogy a legegyszerűbb eljutni nem szeretnék eltévedni és az útvonal tervező nem sokat segített. Köszönöm
2013. júl. 16. 14:34
 1/6 anonim ***** válasza:
Csak nem f1 ? :D 2-es metrótól, a deákig, ott átszállsz a 3-asra. Ha nem találod a metró lejáratát, csak kérdezz meg egy random embert. A deákon, meg ki van írva, hogy merre kell menned a 3-as metróhoz. A 2-es metróra a Dáli pu. irányába, a 3-asra Újpest központ irányba kell felszállnod.
2013. júl. 16. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
de ha leszállok az m3 metróról sokat kell gyalogolni a buszpályaudvarig?? és merre induljak?
2013. júl. 16. 15:09
 3/6 anonim ***** válasza:

[link]


Az útvonaltervező tök jól mutat mindent.


Egyszerűen képtelen vagyok elhinni, ha valaki erre hivatkozik.


BTW M2->Déli pályaudvar->|Deák Ferenc tér->M3->Újpest központ->|Árpád híd


Az M2-es metró a Keleti pályaudvar bal oldalán található (a csarnokból a főbejárat felé nézve). A főbejárat le van zárva.


A metróhoz egy lépcső vezet csak (eltéveszthetetlen). (Meg van mégegy lépcső, de az a Kerepesi út túloldalán van.)


Árpád híd metróállomás felől a táblákat kall követned. (narancssárga táblák a falon, kb. szemmagasságban)

2013. júl. 16. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

[link]

Ez alatt a tér alatt fogsz leszállni. Szerintem a képen jól látszik, hol van a buszpu.

2013. júl. 16. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Meg az is látszik, hol fogsz feljönni a föld alól. Tanulmányozd :D
2013. júl. 16. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
nagyon köszönöm sokat segítettetek így már csak nem tévedek el :)
2013. júl. 17. 11:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!