Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Sos! Hogyan vehetem ígénybe...

Csacsi2 kérdése:

Sos! Hogyan vehetem ígénybe és mit takar "Állást kereső személyek utazási kedvezménye"?

Figyelt kérdés

pontosítva a kérdésem.: Aktív állást kereső vagyok (regisztrálva a munkaügyi központban).

Pontosan mire vagyok jogosult a BKV-nál (Budapesti bérlet)? Szeretnék kedvezményes bérletet ígényelni, hova kell menjek, milyen papírokat kell beszerezzek és hol?

Válaszokat előre is köszönöm!



2013. júl. 23. 17:43
 1/5 anonim ***** válasza:
Jegyre számlával, amit a munkaügyi központhoz kell majd bevinni.
2013. júl. 23. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a gyors választ. Akkor csak utólag lehet és csak jegyre?

Sajnos nincs pénzem és jövőhéten mennék melózni és nem tudom hogyan fogok bejárni.Gondoltam kapok egy papírt az önkormányzat v. münkaügyi kp-ban amivel a bérletpénztárban kapok kedvezményt.

Teljesen el vagyok keseredve, nem tudom mit tegyek, csak azért hogy legyen munkám folyamatosan kölcsön kellett kérjek (erkölcsi,ajánlott szelvények,fénykép...)és már kifogytam a lehetőségekből.Zaciban már ott figyel anyám ékszere, pedig csak dolgozni szeretnék.

2013. júl. 23. 18:41
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem tudom mit lehet tenni. A munkaügyiközpontra nincs már időd? Nem tudom mit tudnak tenni.


Az önkormányzathoz is fordulhatsz eseti segélyért. (Nem ciki.)

2013. júl. 23. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Pedig úgy vehető igénybe ahogy az első írta. Ráadásul nem is kapkodják el a visszafizetést.
2013. júl. 23. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Sajnos csüt- ön kell vigyem a papirt a melóhelyre és onnantól már nem vagyok álláskereső! Segélyt nem kapok, mert anyámnak "magas a nyugdíja" és én már több mint egy éve keresek melót.

Mindenkinek nagyon szépen köszönöm a válaszokat, számomra hasznosak voltak annak ellenére hogy a problémám megmaradt!

2013. júl. 23. 18:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!