Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » A seregélyesi vasútállomás...

A seregélyesi vasútállomás miért van ennyire szétverve és elhanyagolva? Miért nem tesz a Magyar Államvasutak (MÁV) az építészeti értékek megőrzése érdekében?

Figyelt kérdés
[link]

2013. júl. 30. 19:14
 1/3 anonim ***** válasza:

MÁV-START Ügyfélszolgálat (utasinformációk, utasészrevételek, közérdekű bejelentések)


Ügyfélszolgálati vezető: Novák Csaba

Honlap:


Ügyfélszolgálati információk [link]


Személyszállítással kapcsolatosészrevételek,

panaszok: e-mail: eszrevetel@mav-start.hu


Levélben:


MÁV-START Zrt.Ügyfélszolgálat cím: 1426 Budapest, Pf.: 56.

2013. júl. 30. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nagyon kár érte!

Az építészet iránt érdeklődő vasútbarát vagyok, óriási kár lenne ezekért az épületekért, bár lehet úgy vannak vele, hogy típusépület... Amúgy ha jól látom HÉV mellékvonali másodosztályú épület, 1896-os tervek szerint, de módosítva. Kár érte!

2013. júl. 31. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Mert nem tudják, hogy "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot." Ugye 2. válaszoló?

Amúgy elég sok magyarországi állomást megnéztem már és szerintem van ennél rosszabb is. Itt nyilván nincs már régóta szolgálat, ez sem könnyít a helyzeten. Sajnos nem lehet minden állomásra őrt állítani, inkább az emberek felfogásán kellene változtatni, hogy az állomás rendezett állapotának megőrzése közös érdek.

2013. aug. 9. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!