Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Megvehetem a jegyet kőbánya...

Megvehetem a jegyet kőbánya kispeseten arra a vonatra ami a déliből indul? A déli messze van köki közel.

Figyelt kérdés

2013. júl. 31. 08:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
igen, bárhol megveheted (nyilván vasúti jegypénztárra gondolok és nem zöldségesre)
2013. júl. 31. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
0%
Attól függ. Ha úgy veszel jegyet hogy pl kőbányától kaposvár akkor igen. Ha úgy akarod hogy kőbányán veszed a vonatjegyet, de a déliig nem vonattal mész akkor nem. Akkor a délibe kell. A rajt cél között ugye tartalmazhat átszállást is, így az első ok, de viszont venni a rajthejen kell.
2013. júl. 31. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
68%
aki érti a másodikat, az szóljon!
2013. júl. 31. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Nem értjük de nyilván badarságot mondott.


Bármely vasuti pénztárban bárhonnan bárhova vehetsz jegyet, kivétel a korlátozott menetjegykiadású pénztárak. De ezek főként kis falusi helyek.

2013. júl. 31. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
15%
Nem vehetsz bárhol jegyet, dárhová. Pl. Egy nagyon egyszerű példa. Am érthető a kettes. Legyen a Mezőkövesd Eger példa. Mezőkövesdről Egerbe megveheted a jegyet, ugyanúgy fordítva is igaz. Füzesabonyban átszállás van, mert a Mezőkövesd a Miskolc-Pest vonal, Eger pedig csak egy ág, Abony- Eger. Ha Mezőkövesden kérsz jegyet, onnan megkapod, de ha ùgy kéred, hogy neked Füzesabony- Eger kellene, azt ott nem adják ki neked.
2013. júl. 31. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
44%

5.


az tökjó, hogy egyetértesz magaddal, de a példád megint zavaros


szóval valaki magyarázza már el, hogy mire gondolsz, mert nem értem

2013. júl. 31. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Bárhol bárhová megveheted kivéve KM pénztárak. Felesleges a példálózás, vasútnál dolgozom rendszeresen vizsgázom belőle...
2013. júl. 31. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
De ha nagyon nehéz elhinni majd túrok elő ilyen "így meg nem váltható" jegyeket...
2013. júl. 31. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
köszönöm
2013. júl. 31. 09:36
 10/11 anonim ***** válasza:

Igen, magammal egyetértek, de a másodikat nem én írtam! Továbbá ha nem érted, akkor nagyon sötét vagy!

5ös vagyok.

Mávos dolgozó. Akkor elmondanád miért nem adták ki a jegyet így mikor kértük, s mondták azt, hogy majd vegyük meg ott?

2013. júl. 31. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!