Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Jár még a három gyerekes...

Jár még a három gyerekes családoknak a 90százalékos utazás?

Figyelt kérdés
Érdekelne,hogy buszra és vonatra igénybe lehet venni a 90százalékos utazást?3 kisgyermekem van és elutazunk 400km.van egy jó vonat,busz közlekedés ami aránylag hamar odaérne.Olcsobb lenne,mint ha kocsival mennék ha van ilyen kedvezmény.esetleg valaki tudja?
2013. júl. 31. 11:13
 1/4 anonim ***** válasza:
Vonatra biztos van, tapasztalat. A buszt nem tudom, de a Volán oldalán biztos meg tudod nézni.
2013. júl. 31. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Volánon is működik amit kérdezel, ha 1 felnőtt 1 gyerek utazik, akkor van az, hogy gyerek 50% kedvezmény, felnőtt 33% kedvezmény, és ez az, ami csak a vasúton működik, mert ez üzletpolitikai kedvezmény.
2013. júl. 31. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Megtaláltam a Volán díjszabásában:

"5. 90%-os menetjegy díjkedvezményre jogosult

f. a szülő(k) és a vele (velük) együtt utazó legalább 3 gyermeke(ük), ha a gyermek 18 éven aluli, vagy 26 éven aluli és érvényes nappali tagozatos diákigazolvánnyal rendelkezik, vagy életkorától függetlenül akire munkaképtelenség folytán magasabb összegű családi pótlék jár és ezt a kifizetőhely igazolja"


Kérdésem lenne, hogy ennek a szülő-gyerek viszonynak az igazolására kell-e valamilyen papír, vagy személyi/diák/stb. alapján a nevek hasonlósága/anyja neve rovat igazolják ezt a viszonyt?

2013. aug. 1. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Első vagyok- tőlem még sosem kértek semmiféle igazolást- a nagyobbak mutatták a diákot és több nem is kellett. Én csak a biztonság kedvéért hordom magammal az anyakönyvi kivonatuk fénymásolatát.
2013. aug. 1. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!