Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Hogy jutok Budapestről Szegedre?

Hogy jutok Budapestről Szegedre?

Figyelt kérdés
A Keletitől szeretnék Szegedre menni vonattal. Melyik pályaudvarról indul vonat Szegedre és melyik jó nekem?

2013. aug. 2. 09:25
1 2
 1/11 anonim válasza:
100%
elvira.hu
2013. aug. 2. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Remek ötlet, csak nem tudom hogy melyik pályaudvarról indul vonat. :)
2013. aug. 2. 09:36
 3/11 anonim ***** válasza:
Nyugati-pályaudvarról mennek Cegléd-Szolnok-Szeged vonalon. Rám hallgass, én arra járok haza. :) Az elvira.hu-n ha beírod, hogy Keleti pu-Szolnok, ott is kijavít téged, hogy át kell menned helyi közlekedéssel a Nyugati-pu.-ra. Jót írt az #1-es.
2013. aug. 2. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
ha csak azt írod be hogy Budapest (honnan), Szeged ( hová), akkor is kiírja, hogy honnan megy...
2013. aug. 2. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen #3 :)

az a baj #4, hogy nem nagyon vagyok otthon a tömegközlekedésben, mert Apu mindenhova kocsival visz....mostmár szeretnék végre egy picit belerázódni az önálló közlekedésbe így tizenhét évesen. :)

2013. aug. 2. 10:25
 6/11 anonim ***** válasza:

A Keletitől, ha nincs sok időd az átszállásra, érdemes Zugló megállóhelyre menned. A Keletiből az immár újra megnyitott főbejáraton kilépve jobbra lesz azoknak a buszoknak a megállója, amelyek elvisznek Zugló vasútállomáshoz. Figyelj, át ne menj a főút túloldalára, mert akkor városnézés következik.


Egyébként ezek a buszok jók:

5 Rákospalota felé

7 7E 107E Újpalota felé

7A 133E 233E Bosnyák tér felé


A megállókat a buszok többségén automatikusan bemondják, de ha figyelsz kifelé, akkor a Stefánia út nevű megálló elhagyása után nyomhatod is a gombot. (A Stefániánál a gyorsjáratok áthaladnak, ne lepődj meg.)

2013. aug. 2. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
Igen, a Zugló is jó, ha közelebb van a kérdezőnek, mint a Keleti. Nekem például sokkal rosszabb lenne, mert a Keletihez lakunk közelebb. Merrefelé laksz, Kérdező?
2013. aug. 2. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Maglódon lakok. Onnan 20perc vonattal a Keleti
2013. aug. 2. 11:50
 9/11 anonim válasza:
akkor azt írd be elvirára, hogy maglód-szeged, mert ha nincs csatlakozásod, azt eleve ki sem listázza az utóbbi időben. így szűrhetsz rajta még egy kicsit.
2013. aug. 2. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen! :)
2013. aug. 2. 12:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!